Zaadoptuj szczeniaka, maluchy czekają na nowych opiekunów

Pięć małych szczeniaków szuka domu. Na nowych opiekunów czekają trzy suczki i dwa psy. Uratowane przed bezdomnością zwierzęta mają około trzech miesięcy.

Poszukujemy nowego domu dla pięciu szczeniaków znalezionych w miejscowości Trzaski. Psiaki mają tymczasowe schronienie, ale powinny znaleźć dom i opiekunów na stałe. Są małe i wystraszone, nie są przyzwyczajone do obecności człowieka ale z czasem z pewnością odwzajemnią się miłością.

Pszczółka szuka domu tymczasowego lub stałego

Młoda, około roczna suczka została porzucona w Ciechanowcu.

Sięga do kolana, pewnie jeszcze trochę urośnie. Jest dokarmiana, ale nie może zostać tam gdzie przebywa.

 Zaadoptowany  Bąbelek to około roczny psiak, skradający serca wszystkim, którzy go poznają.

Lubi ludzi i inne psiaki. Przy dzieciach zachowuje się bardzo dobrze, jest dosyć wyrozumiały, także wobec innych psów, nawet tych mniejszych i rozhasanych jak szczeniaki. Nie zmienia to faktu, że trzeba uważać, ponieważ zachowanie w znanym miejscu, a w nowym domu może być zawsze nieco rozbieżne, zwłaszcza na początku.

 Zaadoptowany  Do adopcji cudny Alex. Pies ma około roku, jest średniej wielkości, okolice kolan. Jest odrobaczony, odpchlony, posiada chip i szczepienia. Alex jest bardzo towarzyski, zarówno w stosunku do innych psów jak i ludzi.

Chętnie się bawi, lubi zaczepiać do zabawy, a nawet płatać figle.Do nowych osób potrzebuje się przyzwyczaić, zanim wyjdzie na spacer czy da się pogłaskać. Dorósł w przytulisku, więc w warunkach domowych będzie potrzebna socjalizacja i przyzwyczajanie do nowych okoliczności, których po prostu jeszcze nie zna.