Sekcja piłki nożnej “Żaki"
Najmłodsza sekcja piłki nożnej, należy do niej ponad 20 chłopców z klas II–III szkoły podstawowej. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej, lub na orliku szkoły podstawowej.

 

Sekcja piłki nożnej “Orlik"
Sekcja składa się z 20 zawodników. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej, lub na orliku szkoły podstawowej.

 

Sekcja piłki siatkowej dorosłych
Grupa rozpoczęła swoją działalność z inicjatywy nauczycieli, zimą 1990 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Treningi sekcji odbywają się raz w tygodniu. Na zajęcia uczęszcza ok. 15 osób.

 

Sekcja tenisa stołowego
Sekcja tenisa stołowego dla dorosłych ma treningi dwa razy w tygodniu. Corocznie w Ciechanowcu organizowany jest Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego, który składa się z czterech turniejów, rozgrywanych na przełomie stycznia i lutego.

 

Sekcja koszykówki
Sekcja powstała w 2007 roku i aktualnie liczy ok. 20 zawodników. Drużyna trenuje regularnie w soboty w hali sportowej przy szkole podstawowej.

 

Aerobik dla seniorów
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS i uczestniczy w nich ok 15 osób.

 

Stretching dla seniorów
Zajęcia mają na celu rozciągnięcie mięśni oraz rozruszanie stawów, odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS.

 

Sekcja Zumby
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS.

 

Sekcja szachowa
Zajęcia sekcji szachowej obejmują dwie grupy: początkującą i średniozaawansowaną. Szachiści uczestniczą w rozgrywkach Szkolnej Ligi Szachowej i regularnie biorą udział w rozgrywkach organizowanych w Łomży oraz licznych turniejach. Cyklicznie w Ciechanowcu organizowany jest Ogólnopolski Turniej Szachowym im. Czesława Burdziuka, w którym uczestniczy ok. 100 zawodników.

 

Scrabble
Sekcja Scrabble spotyka się w siedzibie COKiS raz w tygodniu. Jest to sekcja wielopokoleniowa, należą do niej dzieci, dorośli i seniorzy. Od 2014 roku w Ciechanowcu organizowane są Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca w których uczestniczą zawodnicy z całej Polski.

 

 

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Mostowa 6
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 271 05 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://pl-pl.facebook.com