007Uczniowski Klub Sportowy "Rotmistrz Ciechanowiec" działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

 

 • Sekcja lekkoatletyczna
  Sekcja lekkoatletyczna liczy kilkunastu zawodników, w jej szeregach trenują lekkoatleci na różnym poziomie sportowym. W trakcie treningów młodzież może rozwijać swoje umiejętności w dyscyplinach: rzuty dyskiem i oszczepem, pchnięcie kulą, skoki w dal i wzwyż oraz biegi na krótkich, średnich i długich dystansach. Na co dzień sekcja współpracuje z innymi klubami lekkoatletycznymi: LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, UKS Liceum Sportowe Łomża, KS Podlasie Białystok. Współpraca z klubami daje zawodnikom możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie biegów, skoków i rzutów lekkoatletycznych. Uczniowie osiągający wysokie rezultaty sportowe mają możliwość wyjazdów na zgrupowania klubowe lub zgrupowania kadry województwa podlaskiego. Dzięki tym wyjazdom doskonalą swoje umiejętności, poznają świat profesjonalnych klubów lekkoatletycznych oraz spotykają się z zawodnikami klas mistrzowskich. Treningi sekcji lekkoatletycznej odbywają się regularnie w obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (hale sportowe, boiska i siłownia w internacie) oraz na stadionie miejskim.

  Sekcja prowadzona jest przez trenera Cezarego Koziarskiego.

 

 • Sekcja siatkówki dziewcząt
  Dziewczęta z powodzeniem uczestniczą w różnych turniejach. Aktualnie grają w I Lidze Siatkówki Dziewcząt Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Trenerem od grudnia 2019 roku jest Emilia Krysińska.

 

 • Sekcja siatkówki chłopców
  Kontynuuje tradycję szkolną gry w siatkówkę, trenuje około 20 chłopców. Drużyna gra w II lidze. Trenerem sekcji jest Artur Szymoniak.

 

 • Sekcja futsalu chłopców
  Prowadzący: Magdalena Kujawska, Artur Szymoniak.

 

Od 1 marca 2010 roku Uczniowski Klub Sportowy "Rotmistrz Ciechanowiec" przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu jest organizacją pożytku publicznego i możliwe jest przekazywanie 1% podatku na rzecz tej organizacji. Numer KRS: 0000350044

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
ul. Szkolna 8
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 277 11 35

www.zsoiz-ciechanowiec.pl

https://www.facebook.com/zsoizcc/