Sekcja piłki nożnej “Żaki"
Najmłodsza sekcja piłki nożnej, należy do niej ponad 20 chłopców z klas II–III szkoły podstawowej. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej, lub na orliku szkoły podstawowej.

 

Sekcja piłki nożnej “Orlik"
Sekcja składa się z 20 zawodników. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej, lub na orliku szkoły podstawowej.

 

Sekcja piłki siatkowej dorosłych
Grupa rozpoczęła swoją działalność z inicjatywy nauczycieli, zimą 1990 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Treningi sekcji odbywają się raz w tygodniu. Na zajęcia uczęszcza ok. 15 osób.

 

Sekcja tenisa stołowego
Sekcja tenisa stołowego dla dorosłych ma treningi dwa razy w tygodniu. Corocznie w Ciechanowcu organizowany jest Cykl Otwartych Turniejów Tenisa Stołowego, który składa się z czterech turniejów, rozgrywanych na przełomie stycznia i lutego.

 

Sekcja koszykówki
Sekcja powstała w 2007 roku i aktualnie liczy ok. 20 zawodników. Drużyna trenuje regularnie w soboty w hali sportowej przy szkole podstawowej.

 

Aerobik dla seniorów
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS i uczestniczy w nich ok 15 osób.

 

Stretching dla seniorów
Zajęcia mają na celu rozciągnięcie mięśni oraz rozruszanie stawów, odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS.

 

Sekcja Zumby
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w siedzibie COKiS.

 

Sekcja szachowa
Zajęcia sekcji szachowej obejmują dwie grupy: początkującą i średniozaawansowaną. Szachiści uczestniczą w rozgrywkach Szkolnej Ligi Szachowej i regularnie biorą udział w rozgrywkach organizowanych w Łomży oraz licznych turniejach. Cyklicznie w Ciechanowcu organizowany jest Ogólnopolski Turniej Szachowym im. Czesława Burdziuka, w którym uczestniczy ok. 100 zawodników.

 

Scrabble
Sekcja Scrabble spotyka się w siedzibie COKiS raz w tygodniu. Jest to sekcja wielopokoleniowa, należą do niej dzieci, dorośli i seniorzy. Od 2014 roku w Ciechanowcu organizowane są Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble o Puchar Burmistrza Ciechanowca w których uczestniczą zawodnicy z całej Polski.

 

 

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu
ul. Mostowa 6
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 271 05 63
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://pl-pl.facebook.com

 

 

007Uczniowski Klub Sportowy "Rotmistrz Ciechanowiec" działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

 

 • Sekcja lekkoatletyczna
  Sekcja lekkoatletyczna liczy kilkunastu zawodników, w jej szeregach trenują lekkoatleci na różnym poziomie sportowym. W trakcie treningów młodzież może rozwijać swoje umiejętności w dyscyplinach: rzuty dyskiem i oszczepem, pchnięcie kulą, skoki w dal i wzwyż oraz biegi na krótkich, średnich i długich dystansach. Na co dzień sekcja współpracuje z innymi klubami lekkoatletycznymi: LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, UKS Liceum Sportowe Łomża, KS Podlasie Białystok. Współpraca z klubami daje zawodnikom możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie biegów, skoków i rzutów lekkoatletycznych. Uczniowie osiągający wysokie rezultaty sportowe mają możliwość wyjazdów na zgrupowania klubowe lub zgrupowania kadry województwa podlaskiego. Dzięki tym wyjazdom doskonalą swoje umiejętności, poznają świat profesjonalnych klubów lekkoatletycznych oraz spotykają się z zawodnikami klas mistrzowskich. Treningi sekcji lekkoatletycznej odbywają się regularnie w obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych (hale sportowe, boiska i siłownia w internacie) oraz na stadionie miejskim.

  Sekcja prowadzona jest przez trenera Cezarego Koziarskiego.

 

 • Sekcja siatkówki dziewcząt
  Dziewczęta z powodzeniem uczestniczą w różnych turniejach. Aktualnie grają w I Lidze Siatkówki Dziewcząt Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych. Trenerem od grudnia 2019 roku jest Emilia Krysińska.

 

 • Sekcja siatkówki chłopców
  Kontynuuje tradycję szkolną gry w siatkówkę, trenuje około 20 chłopców. Drużyna gra w II lidze. Trenerem sekcji jest Artur Szymoniak.

 

 • Sekcja futsalu chłopców
  Prowadzący: Magdalena Kujawska, Artur Szymoniak.

 

Od 1 marca 2010 roku Uczniowski Klub Sportowy "Rotmistrz Ciechanowiec" przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu jest organizacją pożytku publicznego i możliwe jest przekazywanie 1% podatku na rzecz tej organizacji. Numer KRS: 0000350044

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
ul. Szkolna 8
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 277 11 35

www.zsoiz-ciechanowiec.pl

https://www.facebook.com/zsoizcc/

 

 

Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika istnieje od 1991 roku.

 

 • Sekcja piłki siatkowej dziewcząt
  Uczestniczy w niej okolo 20 uczennic z klas V i VI, zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, prowadzone są w formie rekreacyjnej; raz w miesiącu, w sobotę organizowane są wewnątrz szkolne rozgrywki.

 

 • Sekcja piłki siatkowej chłopców
  Zajęcia prowadzone w formie rekreacyjnej odbywają się w poniedziałki.

 

 • Zajęcia sportowo-rekreacyjne
  Prowadzone są w dwóch grupach: dla dziewcząt i dla chłopców, w czasie zajęć są doskonalone umiejętności w grach zespołowych; co drugą sobotę organizowane są sportowe rozgrywki międzyklasowe.


Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Ciechanowcu
ul. Szkolna 5
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 277 13 26

www.kopernik.webd.pl

https://www.facebook.com/kopernik.ciechanowiec/

 

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Klub Unia Ciechanowiec powstał w 1947 roku. Największym osiągnięciem do tej pory był awans do czwartej ligi w sezonie 2000/01. W połowie sezonu 2003/04 drużyna CKS Unia Ciechanowiec wycofała się z rozgrywek klasy okręgowej i nastąpiła likwidacji klubu. Powrót drużyny piłkarskiej w Ciechanowcu nastąpił w sezonie 2007/08, kiedy to zaczęła funkcjonować nazwa COKiS Ciechanowiec, pod patronatem Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.

 

20 listopada 2015 r. na spotkaniu założycielskim Klub został reaktywowany, a 17 marca 2016 r. został wpisany do Krajowego Rejestru Stowarzyszeń. Klub przyjął barwy niebiesko-żółte i dawną nazwę Unia Ciechanowiec.

 

Klub Sportowy Unia Ciechanowiec
ul. Stadion 1
18-230 Ciechanowiec
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://pl-pl.facebook.com/UniaCiechanowiec

 

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Mazowiecko-Podlaski Klub Karate powstał 15 listopada 1995 roku pod nazwą Mazowiecko-Podlaski Klub Oyama Karate. Główny nacisk w Klubie kładzie się na praktyczne korzyści wynikające z uprawiania karate - dobre zdrowie, poczucie bezpieczeństwa oraz systematyczne kształtowanie charakteru ćwiczącego, a nie na zdobywanie medali, to bowiem jest udziałem nielicznych. Jednakże członkowie Klubu sprawdzają swoje umiejętności w rywalizacji z innymi zawodnikami i odnoszą duże sukcesy na krajowych i międzynarodowych dojo.

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate prowadzony jest przez Artura Więzowskiego - założyciela i głównego trenera, który od 2008 roku jest szefem szkolenia Polskiej Federacji BudoKai oraz szefem szkolenia knockdown. Klub jest członkiem i posiada Licencję Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate. Zajęcia w Klubie prowadzą Shihan Artur Więzowski 6 dan Karate Kyokushin i 8 dan Ju Jitsu oraz Sensei Robert Gaździk 2 dan Kyokushin Karate, 3 dan Ju Jitsu. Obecnie Klub działa na terenie Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego, Jabłoni Kościelnej, Siemiatycz i Zambrowa.

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
ul. Parkowa 8
18-230 Ciechanowiec
tel. 86 277 12 91, 86 277 15 07, tel. kom. 604 259 053
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://pl-pl.facebook.com/Mazowiecko-Podlaski-Klub-Karate

 

 

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate Działająca w Ciechanowcu grupa Morsy Ciechanowiec Team powstała w 2014 roku i obecnie liczy 15 osób. Ciechanowieckie Morsy aktywnie współpracują z zaprzyjaźnionymi klubami z: Siemiatycz, Szepietowa, Brańska, Wysokiego Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej i Białegostoku, a od 2017 roku rozpoczęły współpracę z Ciechanowieckim Ośrodkiem Kultury i Sportu i Kołem Wędkarskim nr 87 Jazgarz w Ciechanowcu. Na stałe do kalendarza weszły organizowane przez klub otwarcia sezonu morsowego nad zalewem w Ciechanowcu. W programie nie brakuje zabawy oraz gorącej zupy, bigosu i smażonych placków ziemniaczanych.

 

Jak dołączyć do Morsy Ciechanowiec Team? Poprzez profil www.facebook.com/CiechanowiecTeam/