Cykl webinariów poświęconych programowi Czyste Powietrze

Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie w Programie Czyste Powietrze? Jak wypełnić wniosek o dofinansowanie w Programie Czyste Powietrze? Jak wypełnić krok po kroku wniosek o płatność w Programie Czyste Powietrze?

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku zaprasza mieszkańców województwa podlaskiego do wzięcia udziału w cyklu webinariów poświęconych programowi Czyste Powietrze. Zostaną one poprowadzone przez Zespół Doradców Energetycznych. Udział w webinarium jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje, że w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejonu Energetycznego Bielsk Podlaski.

Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Bielsk Podlaski tel. 85 740 53 34 (całodobowo) lub 991

Muzum Rolnictwa im. Ks. Kluka zaprasza w sobotę 14 maja na Noc Muzeów

Ideą Europejskiej Nocy Muzeów jest bezpłatne udostępnienie turystom muzeów i galerii w godzinach wieczornych i nocnych oraz organizowanie specjalnych wydarzeń towarzyszących w jednym terminie.

Nieodłącznym elementem każdej edycji Nocy Muzeów są pokazy rękodzieła i dawnego rzemiosła, prezentacja zabytkowych lokomobil i ciągników. Do północy można będzie oglądać wystawy, uczestniczyć w pokazach oraz spacerować po skansenie, a gdy zrobi się zimno i zabraknie sił na chętnych będą czekać potrawy kuchni regionalnej.

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do udziału w wiosennym konkursie plastycznym „Kwiaty”

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów z powiatu wysokomazowieckiego do udziału w wiosennym konkursie plastycznym „Kwiaty”. Termin nadsyłania prac upływa 3 czerwca 2022 r.

Organizatorami konkursu jest Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Piąta edycja Majowego Konkursu Jednego Wiersza - zapraszamy dzieci, młodzież, jak i dorosłych

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do udziału w VI Majowym Konkursie Jednego Wiersza. Na laureatów najlepszych utworów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do wszystkich, którzy odczuwają potrzebę wypowiadania się mową wiązaną - zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden utwór poetycki o dowolnej tematyce.