XXIV Sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu zwołana na 29 października 2020 r. zostaje odwołana

W związku z planowanym wprowadzeniem czerwonej strefy w całej Polsce oraz dynamicznym wzrostem ilości zakażeń koronawirusem w Gminie Ciechanowiec, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Ciechanowiec informuję, że XXIV Sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu zwołana na dzień 29 października 2020 r. zostaje odwołana.

Zmiana zasad funkcjonowania biur ARiMR w strefie czerwonej w związku z COVID-19

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje rolników o zmianie zasad funkcjonowania swoich biur w strefie czerwonej w związku z COVID-19.

Szanowni Rolnicy, aby skutecznie chronić nasze wspólne zdrowie, zmieniamy zasady przyjęć beneficjentów - przekazuje ARiMR.

Rachmistrzowie spisowi na terenie Gminy Ciechanowiec

Gminne Biuro Spisowe informuje, że na terenie Gminy Ciechanowiec Powszechny Spis Rolny 2020 przeprowadzany jest przez czterech rachmistrzów spisowych.

Rachmistrzowie legitymują się identyfikatorem, a tożsamość ich można także sprawdzić dzwoniąc na infolinię spisową 22 279 99 99 od poniedziałku do niedzieli w godz.8.00 - 18.00.

Odczyty wodomierzy - komunikat Przedsiębiorstwa Robót Komunalnych FARE w Ciechanowcu

Przestrzegając wytycznych epidemiologicznych, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników, Dyrektor PRK w Ciechanowcu prosi klientów o współpracę w zakresie podawania stanu liczników poboru wody.

Z uwagi na wprowadzenie czerwonej strefy w powiecie wysokomazowieckim oraz pierwsze potwierdzone przypadki koronawirusa w Gminie Ciechanowiec, inkasenci nie będą wchodzić do Państwa domów, aby odczytać stan licznika.

Odwołane zajęcia, spotkania, koncerty, seanse i inne zaplanowane wydarzenia kulturalne

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną i zwiększającą się liczbę zakażeń koronawirusem ogranicza swoją działalność.

W związku z powyższym odwołane zostają: zajęcia dodatkowe, spotkania, koncerty, seanse i inne zaplanowane wydarzenia kulturalne.