Rejestracja na szczepienie dla osób 70+. Osoby po 80. roku życia nadal mogą się zapisywać

Od 22 stycznia ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 70 lat. Osoby po 80. roku życia nadal mogą się zapisywać. 25 stycznia rozpoczęły się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.

Jeżeli masz 70 lat lub więcej - możesz zarejestrować się na termin szczepienia. Rejestracji możesz dokonać na kilka sposobów: poprzez e-rejestrację, dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień, wysyłając SMS lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym przez siebie punktem szczepień.

Porządek obrad Sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu

XXVI Sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu odbędzie się 28 stycznia 2021 r. Początek obrad o godz. 9.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu ul. Mostowa 8.

Z uwagi na panującą sytuację, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pozostałych uczestników sesji zachęcamy do uczestnictwa w obradach sesji za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Retransmisja obrad udostępniana jest w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Urzędu.

Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje, że w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejonu Energetycznego Bielsk Podlaski.

Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Bielsk Podlaski tel. 85 740 53 34 (całodobowo) lub 991

Informacja ze zbiórki pieniężnej na pomoc w odbudowie domu, który spłonął 18 lipca 2020 r.

Na Apel Burmistrza Ciechanowca o pomoc finansową Pani Beacie Zacharewicz w odbudowie domu, który spłonął 18 lipca 2020 r. założono subkonto przy Stowarzyszeniu Rodzina w Ciechanowcu z dopiskiem dla Beaty.

Ogólna kwota wpłat darczyńców wyniosła 86 159,56 zł, za którą zakupiono materiały budowlane zgodnie z przedstawionymi fakturami zakupu znajdującymi się w dokumentacji Stowarzyszenia Rodzina.

Zwolnienie z opłaty targowej od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. na Targowiskach w Ciechanowcu

Od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. w związku z trudną sytuacją związaną z trwającą epidemią, na Targowiskach Miejskich w Ciechanowcu nie będzie pobierana opłata targowa.

Zwolnienie z opłaty targowej wynika z art. 31 zzm. ust. 1 ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2020 r. poz. 2255).