Pierwszy Ciechanowiecki Jarmark Świąteczny. 19 grudnia 2021 r., ul. Mostowa, Ciechanowiec.

19 grudnia na parkingu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się pierwszy Ciechanowiecki Jarmark Świąteczny.

Wizyta Świętego Mikołaja, loteria fantowa, pyszne pierniki, grzane napoje i tradycyjne potrawy, świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

 

XL Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego. Edycja jubileuszowa.

Adwent to okres przygotowania do Bożego Narodzenia oraz radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Zgodnie z tradycją w tym okresie milkną wszystkie instrumenty za wyjątkiem jednego - ligawki.

Dyrekcja Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu ma zaszczyt zaprosić na XL Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego – edycja jubileuszowa, który odbędzie się w dniach 4 -5 grudnia 2021 r.

Wizyta żołnierzy 16 Pułku Logistycznego i pokaz sprzętu wojskowego w Ciechanowcu.

25 listopada na placu przy kościele Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu można było z bliska zobaczyć sprzęt wojskowy 16. Pułku Logistycznego z Elbląga oraz 16. Dywizji Zmechanizowanej.

Przed rozpoczęciem pokazu, przedstawiciele 16. Pułku Logistycznego z Elbląga oraz Sekretarz Gminy Anna Czapkowska oddali hołd bohaterom walk w 1920 r., składając kwiaty pod pomnikiem Nieznanego Żołnierza przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowcu.

Burmistrz Ciechanowca zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze”

29 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, odbędzie się kolejne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania do wymiany pieca, docieplenia domu oraz montażu odnawialnych źródeł energii.

Spotkanie prowadzić będzie pracownik Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu obsługujący Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze w Gminie Ciechanowiec.

Ciechanowiecka Noc Sylwestrowa. Powitajmy razem Nowy Rok!

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki zaprasza wszystkich mieszkańców oraz gości na wspólne powitanie Nowego Roku 2022!

Zabawa rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 19:00 w parku przy Remizie OSP.