Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. w gminie Ciechanowiec

Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. w gminie Ciechanowiec wyniosła 35,59%, liczba uprawnionych do głosowania 6 778, liczba kart ważnych 2 412, liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych): 2 397.

Wylicytuj dzień w fotelu Burmistrza Ciechanowca i wesprzyj leczenie Dawidka Białego

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki pragnie wesprzeć Dawidka i zaprasza zwycięzcę licytacji do Urzędu Miejskiego.

Jest to wyjątkowa okazja, aby móc przekonać się przez kilka godzin, jak wygląda praca na tym stanowisku, a także możliwość poznania współpracowników i zobaczenia od kulis dnia pracy w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu.

Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański, nawiązanie do obrzędów Nocy Świętojańskie

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza "Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański". Konkurs nawiązuje do obrzędów Nocy Świętojańskiej.

W Konkursie może brać udział każdy, kto przygotuje wianek i dostarczy go w dniu 23 czerwca w godzinach 16.00 - 18.00 do białego namiotu gminy Ciechanowiec, który będzie rozstawiony przy wejściu na teren imprezy „Noc Świętojańska” (tereny rekreacyjne za Stadionem Miejskim w Ciechanowcu).

Noc Świętojańska - koncerty, konkursy i zabawy, atrakcje dla dzieci, widowisko laserowe

Burmistrz Ciechanowca zaprasza mieszkańców miasta i gminy oraz gości na Noc Świętojańską. Impreza odbędzie się 23 czerwca od godz. 16.00 na terenach rekreacyjnych za Stadionem Miejskim w Ciechanowcu.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji m.in. koncerty, konkursy i zabawy, warsztaty z robienia wianków, atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i gastronomiczne, puszczanie wianków na wodę oraz widowisko laserowe nad zalewem.

Festiwal Dmuchańców i Dobrej Zabawy - dzień pełen śmiechu, radości i atrakcji

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca na terenie plaży miejskiej w Ciechanowcu został zorganizowany „Festiwal Dmuchańców i Dobrej Zabawy”. Było to wydarzenie, które zgromadziło dzieci, oferując im niezapomnianą zabawę i mnóstwo atrakcji.

W imieniu Burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego, życzenia najmłodszym z okazji tego wyjątkowego święta, złożyła zastępca Burmistrza Magdalena Kondraciuk.

Sentymentalna podróż w magiczny świat bajek - krainę pełną znanych i lubianych postaci

W siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, 2 czerwca odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które przeniosło wszystkich w magiczny świat bajek. W ramach inicjatywy "Sentymentalna podróż w świat bajek" biblioteka zamieniła się w krainę pełną znanych i lubianych postaci.

W holu biblioteki można było spotkać m.in. Czerwonego Kapturka, Roszpunkę, Pana Kleksa, Królewnę Śnieżkę oraz Czarownice. Każdy z gości miał okazję poczuć się jak w bajce, wędrując między tymi niezwykłymi bohaterami.