Od 9 grudnia 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu właściciele nieruchomości mogą składać oświadczenie, w którym wyrażają zgodę przystąpienia do udziału w programie dotyczącym dofinansowania paneli fotowoltaicznych OZE w ramach działania 5.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, a w przypadku zakwalifikowania się do w/w programu obowiązku uczestnictwa.

Oświadczenie należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, pokój nr 9 (parter).

Druk oświadczenia oraz informację dotyczącą zadań i obowiązków grantobiorcy można otrzymać w pokoju nr 9 (parter) lub pobrać poniżej:

 

pobierz

Oświadczenie

Zadania i obowiązki grantobiorcy

 

W załączniku poniżej zamieszczony został plik z pytaniami, które pojawiły się na stronie Urzędu Marszałkowskiego. Warto się z nimi zapoznać, gdyż są tam odpowiedzi na często zadawane pytania osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie.

Z nowych opublikowanych przez Urząd Marszałkowski informacji wynika m.in., że działalność gospodarcza, która jest zarejestrowana pod konkretnym adresem, ale faktycznie nie jest prowadzona w budynku mieszkalnym, nie stanowi przeciwwskazań Grantobiorcy do udziału w projekcie.

 

pobierz

Pytania i odpowiedzi