Ochotnicza Straz Pozarna w Kocach-Basiach otrzymała samochód ratowniczo-gaśniczy

W Kocach-Basiach, 15 czerwca odbyło się przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego miejscowej jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej. Samochód przekazała jednostka OSP w Ciechanowcu.

Umowę przekazania podpisali Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki, Gminny Komendant OSP Marek Klejzerowicz i Prezes OSP w Kocach-Basiach Daniel Koc.

 

Kluczyki i dokumenty ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki Mercedes-Benz, na ręce Prezesa OSP w Kocach-Basiach przekazał Burmistrz Ciechanowca, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim strażakom za obecność w tym wydarzeniu. "Szczególne słowa podziękowania kieruję do druhów Ochotniczej Straży Pożarnej.w Kocach-Basiach za przygotowanie i organizację uroczystości. Na szczególna uwagę, zasługują starania w pozyskaniu tego samochodu skierowane do druha Daniela Koca. Dziękuję tez Komendantowi OSP w Ciechanowcu Markowi Klejzerowiczowi, zarządowi oraz wszystkim strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu, za zauważenie potrzeby przekazania samochodu kolegom z sąsiedniej jednostki".

 

fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu