Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Białymstoku zaprasza wszystkie chętne dzieci z terenu województwa podlaskiego do udziału w konkursie plastycznym. „Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe”.

Zamierzeniem konkursu jest rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia PRODUKT POLSKI, edukacja ekologiczna dzieci z województwa podlaskiego, a także inspirowanie ich do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców.

Projekt realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI

 

Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe”, praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. W pracach plastycznych uczniów klas IV-VI obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem:

 

046

 

Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do 20 listopada 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując: Konkurs plastyczny - „Zdrowe, smaczne, kolorowe - kupuję produkty krajowe”

 

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy
w Białymstoku

 

pobierz 

Regulamin konkursu