Festiwal Dmuchańców i Dobrej Zabawy na plaży miejskiej z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Burmistrz Ciechanowca 1 czerwca zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na niezapomniane świętowanie.

Czeka na Was mnóstwo atrakcji. Przyjdźcie, bawcie się i cieszcie tym wyjątkowym dniem pełnym radości i uśmiechu - nie może Was zabraknąć.

Projekt "Wakacje z wojskiem"- trzy turnusy szkoleń młodych ochotników w całej Polsce

Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym pod hasłem „Wakacje z wojskiem”.

Zaplanowano trzy turnusy szkoleń w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca. Można wybrać dowolne miejsce i termin. 6 tys. zł za każdy pełny miesiąc.

Konsultacje projektu Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi na rok 2024

Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2024".

Celem konsultacji jest zebranie opinii organizacji społecznych, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze gminy, w sprawie projektu "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanowiec na rok 2024".

kazji Dnia Mamy, COKiS zaprasza na specjalne warsztaty string art

Z okazji Dnia Mamy, Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na specjalne warsztaty, podczas których dzieci w wieku 7-13 lat będą mogły stworzyć wyjątkowy prezent dla swoich mam.

To doskonała okazja, aby spędzić kreatywnie czas i wykonać coś pięknego własnymi rękami.

Porządek obrad Sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu

Wznowienie obrad 2. Sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu odbędzie się w czwartek,16 maja 2024 r. Początek o godz. 9.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

W programie obrad rozpatrzenie projektów i podjęcie uchwał w sprawach powołania Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetu, Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego, Komisji Oświay, Kultury, Spraw Społecznych i Sportu oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Zaproszenie na spotkanie organizacyjne warsztatów filmowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie organizacyjne poświęcone warsztatom filmowym, które odbędzie się 22 maja o godzinie 15.00.

Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do bliższego zapoznania się z planem zajęć, omówienia tematyki filmowej oraz uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą inicjatywą.