Szkolenie chemizacyjne - szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin

Prowadzone są zapisy na szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin - szkolenie chemizacyjne uzupełniajace, które odbędzie się 13 marca o godz. 8.30 w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu ul. Mostowa 6.

Zgodnie z art. 64 Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. (Dz. U. z 2020 r. poz.2097) o środkach ochrony roślin zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydawane jest na okres 5 lat.

Burmistrz Ciechanowca zaprasza na XVI Otwarty Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka

Burmistrz Ciechanowca zaprasza do udziału w rozgrywkach o Mistrzostwo Ciechanowca w XVI Otwartym Turnieju Szachowym im. Czesława Burdziuka Ciechanowiec 2024.

Turniej odbędzie się 24 marca 2024 r. (niedziela) o godz. 10.00 w sali sportowej przy ul. 11 Listopada 5a w Ciechanowcu. Honorowy patronat nad XVI Otwartym Turniejem Szachowym im. Czesława Burdziuka objął Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki.

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy Ciechanowiec - termin odbioru paczek

Burmistrz Ciechanowca i Prezes Stowarzyszenie Rodzina w Ciechanowcu, informują o możliwości odbioru produktów spożywczych (zupki curry, sos tajski, zupa ramen, sosy mix) osoby i rodziny kwalifikujących się do Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa oraz inne osoby potrzebujące.

Produkty będą wydawane 27 lutego (wtorek) w magazynie przy stadionie miejskim w Ciechanowcu w godzinach od 13.00 do 15.00.

Bezpłatna mammografia w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED

LUX MED Diagnostyka zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne dla Pań w wieku 45-74 lat finansowane przez NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi. Badania można wykonać niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Zadbajmy o zdrowie na wiosnę. Dla siebie, dla bliskich. Zróbmy profilaktyczną mammografię. Zapraszamy do mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED: Ciechanowiec - 22 marca w godzinach od 8.30 do 15.00 przy Ochotniczej Straży Pożarnej ul. 11 listopada 3.

Odbył się drugi przetarg ustny, którego przedmiotem były nieruchomości gruntowe

Burmistrz Ciechanowca informuje, że w dniach 19 lutego i 20 lutego 2024 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu odbyły się nieograniczone przetargi ustne, których przedmiotem były nieruchomości gruntowe niezabudowane.

Oznaczona numerem geodezyjnym 66 o powierzchni 0,2928 ha, oznaczona numerem geodezyjnym 65 o powierzchni 0,7773 ha, oznaczona numerem geodezyjnym 53 o powierzchni 0,0600 ha, oznaczona numerem geodezyjnym 231 o powierzchni 0,1392 ha oraz oznaczona numerem geodezyjnym 232 o powierzchni 0,1492 ha.

Konkurs na Najpiękniejsze Pisanki - podtrzymywanie tradycji wielkanocnych

Burmistrz Ciechanowca zaprasza do udziału w "Konkursie na Najpiękniejsze Pisanki", mającym na celu rozwijanie wrażliwości estetycznej, zdolności artystycznych oraz promowanie twórczego spędzania wolnego czasu.

Inicjatywa ma na celu inspirację do poszukiwań w dziedzinie plastyki i etnografii, a także podtrzymywanie tradycji wielkanocnych.