Burmistrz Ciechanowca ogłasza nabór na stanowisko pracy

Burmistrz Ciechanowca poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku robotnik gospodarczy

CV należy składać w zamkniętych kopertach z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko pracownika obsługi - robotnik gospodarczy" w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2023 r. do godziny 15.30.

Weszła w życie nowa ustawa o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt

6 stycznia 2023 r. weszła w życie nowa Ustawa o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt z dnia 4 listopada 2022 r.

Wiąże się z tym szereg zmian w identyfikacji zwierząt, m.in. prowadzenie centralnej bazy danych, obejmującej m.in. koniowate, zostaje powierzone Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze" 30 marca 2023 r. godz. 17.00

30 marca o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, odbędzie się kolejne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwością uzyskania dofinansowania do wymiany pieca, docieplenia domu oraz montażu odnawialnych źródeł energii.

Spotkanie prowadzić będzie pracownik Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu obsługujący Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze w Gminie Ciechanowiec.

Burmistrz Ciechanowca zaprasza 26 marca na koncert Na Żołnierską Nutę

Burmistrz Ciechanowca zaprasza 26 marca na koncert „Na żołnierską nutę”. W trakcie koncertu usłyszymy piosenki żołnierskie w wykonaniu: uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zespołu SPOKOO, duetu Sylena i Piotra Uszyńskiego.

Początek koncertu o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu ul Mostowa 8. Wstęp wolny.

Projekt „Powrót do pracy - powrót do pracy” dla osób po kryzysie psychicznym

Doświadczyłeś kryzysu psychicznego i nie możesz wrócić do dotychczasowej pracy? Praca, którą wykonywałeś jest dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem i zastanawiasz się jakie zawody możesz obecnie wykonywać? Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nowe zatrudnienie.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj dłużej - już dziś zgłoś się do nas.

Propozycją pracy na stanowisku wychowawcy kolonijnego w sezonie wakacyjnym 2023

Wzwiązku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym 2023, wychodzimy do pełnoletnich mieszkańców gminy z propozycją pracy na stanowisku Wychowawcy Kolonijnego.

Jesteśmy ogólnopolskim biurem turystycznym z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmującym się m.in. organizacją kolonii letnich, zimowisk i wycieczek. Od wielu lat współpracujemy z gminami, szkołami, ośrodkami pomocy społecznej i kuratoriami oświaty.