W związku z budową gazociągu Polska - Litwa Południe Odcinek 1, w dniu 25 listopada od godziny 6.00 do godzin popołudniowych będzie zamknięta droga gminna nr 108855B działka drogowa nr 636 (na wysokości działek 541/4 i 540/2), obręb Zadobrze, gmina Ciechanowiec.

Utrudnienia wynikają z procesem technologicznym polegającym na przeciągnięciu rury do przewiertu HDD przechodzącego pod rzeką Nurzec.

Porządek obrad Sesji Rady Miejskiej w Ciechanowcu

XXIV Sesja Rady Miejskiej w Ciechanowcu odbędzie się 26 listopada 2020 r. Początek obrad o godz. 9.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu ul. Mostowa 8.

Z uwagi na panującą sytuację, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pozostałych uczestników sesji zachęcamy do uczestnictwa w obradach sesji za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Retransmisja obrad udostępniana jest w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej Urzędu.

Zaproszenie na konferencję online "Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota"

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na konferencję pt. "Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota".

Konferencja odbędzie się 19-20 listopada br. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie będzie realizowane w trybie online.

Miejska Bibliotek Publiczna w Ciechanowcu oraz filie ograniczają swoją działalność

W związku z epidemią koronawirusa działalność i funkcjonowanie bibliotek w kraju uległy zmianie i ograniczeniu.

W okresie od 7 do 29 listopada 2020 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu oraz filie ograniczają swoją działalność i będą zamknięte dla użytkowników, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r.

Zawieszenie działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego

Od 9 listopada 2020 r. do odwołania zostaje zawieszona działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego.

Udzielanie porad prawnych odbywa się zdalnie, w wyznaczonych dniach i godzinach za pomocą środków komunikacji - telefonicznie lub poprzez e-mail.