Przestrzegając wytycznych epidemiologicznych, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników, Dyrektor PRK w Ciechanowcu prosi klientów o współpracę w zakresie podawania stanu liczników poboru wody.

Z uwagi na wprowadzenie czerwonej strefy w powiecie wysokomazowieckim oraz pierwsze potwierdzone przypadki koronawirusa w Gminie Ciechanowiec, inkasenci nie będą wchodzić do Państwa domów, aby odczytać stan licznika.

 

Proszę o podanie inkasentowi aktualnego stanu liczników, których inkasent bez wejścia do domu, lokalu, mieszkania czy biura nie będzie mógł odczytać. Zachęcam także do podawania odczytów drogą telefoniczną lub e-mail bezpośrednio do biura PRK FARE (dane kontaktowe poniżej). W przypadku braku możliwości kontaktu z inkasentem, bądź biurem czy też braku możliwości przekazania odczytu licznika wody, przedsiębiorstwo wystawi fakturę prognozowaną (z odczytem szacunkowym).

 

Dziękuję za wyrozumiałość, liczę na pomoc i przepraszam za niedogodności. Jednocześnie przypominam o możliwości otrzymywania faktur za wodę lub odprowadzanie ścieków za pomocą poczty elektronicznej (e- mail).

 

Wojciech Piotr Puchaczewski
Dyrektor PRK FARE w Ciechanowcu

 

Numery telefonów:
86 277 10 42 - Sekretariat PRK FARE w Ciechanowcu (poniedziałek - piątek 07.00 - 15.00)
500 134 014 - Pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne
500 134 020 - Kierownik
500 134 019 - Oczyszczalnia ścieków w Ciechanowcu


e-mail:
Dyrektor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Główny Księgowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział rozliczeń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skargi i zażalenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.