Od 9 listopada 2020 r. do odwołania zostaje zawieszona działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego.

Udzielanie porad prawnych odbywa się zdalnie, w wyznaczonych dniach i godzinach za pomocą środków komunikacji - telefonicznie lub poprzez e-mail.

 

Warunkiem skorzystania ze świadczenia jest wcześniejsze przesłanie e-mailem na adres osoby dyżurującej lub na pocztę elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu lub zdjęcia wypełnionego i podpisanego wniosku o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa prawnego zawierającego oświadczenie, że nie jest się w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. W celu usprawnienia załatwiania spraw wskazanym jest podanie nr telefonu kontaktowego.

 

Punkty zdalne nieodpłatnej pomocy prawnej i poradnictwa obywatelskiego w Ciechanowcu

  • środa godz. 11.30 -15.30 - doradca obywatelski, radca prawny, mediator Anna Nowowiejska tel. 502 102 652 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • czwartek godz. 11.30 -15.30 - adwokat Iwona Chrzanowska tel. 607 809 993 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • piątek godz. 9.00 - 13.00 - adwokat Jacek Kobierski tel. 794 790 400 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pobierz

Harmonogram dyżurów zdalnych na terenie Powiatu Wysokomazowieckiego

Wniosek o uzyskanie nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa prawnego