Zaproszenie na konferencję online "Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota"

Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na konferencję pt. "Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota".

Konferencja odbędzie się 19-20 listopada br. Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną wydarzenie będzie realizowane w trybie online.

 

To już trzecia edycja konferencji organizowanej corocznie przez NIW-CRSO. Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością polskiego sektora pozarządowego będzie wyjątkową okazją do rozmowy na temat kierunków, w jakich III sektor powinien się rozwijać oraz na temat najważniejszych potrzeb i wyzwań stojących aktualnie przed organizacjami działającymi w tym obszarze.

 

W tym roku głównym tematem spotkania będzie wspólnota - wspólnota, która kieruje się wartościami obywatelskimi – wspólnota, która działa na rzecz dobra wspólnego – wspólnota, którą tworzymy razem. W 12 panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, administracji publicznej i świata nauki. Jak w poprzednich edycjach, konferencja ma stanowić przyjazną platformę dla dyskusji i wymiany doświadczeń.

 

Zachęcamy do rejestracji na stronie: https://www.konferencja.niw.gov.pl/