W związku z przygotowywaniem wniosków o nadanie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu zwraca się z prośbą o zgłaszanie par małżeńskich, które zawarły związek małżeński w roku 1971 i wcześniej.

Zgłoszenie dotyczy osób, które obecnie mieszkają na terenie naszego miasta lub gminy i dotychczas nie zostały odznaczone medalami.

 

Chcielibyśmy uhonorować wszystkich Jubilatów i na uroczystość obchodów 50-lecia małżeństwa zaprosić wszystkie pary małżeńskie, które przeżyły w jednym związku 50 lat i więcej, ale nie posiadamy ewidencji małżeństw, które były zawarte poza terenem naszej gminy.

 

Będzie nam miło spotkać się ze wszystkimi Jubilatami, więc prosimy o zgłaszanie takich par w terminie do 31 grudnia br. do Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechanowcu telefonicznie 86 277 11 45 wew. 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście ul. Mickiewicza 1.


Urząd Stanu Cywilnego
w Ciechanowcu