Do 17 czerwca wydłużony został termin na złożenie wniosku o dopłaty bezpośrednie oraz płatności obszarowe PROW. W Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu można skorzystać z pomocy pracownika w wypełnianiu wniosków obszarowych w 2021 r. Umawiać się należy telefonicznie nr tel. 516 043 069 w godz. 8.00 - 12.00

Rolnicy chcący skorzystać z bezpłatnej pomocy proszeni są o zabranie ze sobą wniosku w wersji papierowej lub numeru gospodarstwa, a także loginu i hasła niezbędnego do zalogowania się do aplikacji eWniosekPlus.

 

Pomoc w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe w 2021 roku

 

Osoby składające wniosek po raz pierwszy przez aplikację eWniosekPlus lub te które nie pamiętają hasła powinny zabrać ze sobą numer konta bankowego (osiem ostatnich cyfr) oraz kwotę ostatniej wpłaty jaka wpłynęła z tytułu dopłat bezpośrednich na konto w 2020 roku. W roku 2021 nie ma możliwości złożenia uproszczonego oświadczenia zastępującego wniosek o przyznanie płatności.

 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca rolników do składania wniosków o przyznanie płatności za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus.