Na terenie całego kraju jest prowadzony Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. To niezwykle ważne badanie statystyczne obejmujące całą populację mieszkańców Polski. Jest ono realizowane raz na 10 lat. Udział w spisie jest obowiązkowy.

Gminne Biuro Spisowe informuje, że nastąpiła zmiana rachmistrza spisowego na terenie Gminy Ciechanowiec. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 jest przeprowadzany przez czterech rachmistrzów spisowych.

 

Aktualny wykaz rachmistrzów:

  • Emilia Grabarz-Szyller
  • Justyna Pełszyk
  • Monika Poniatowska
  • Elżbieta Żero

 

Rachmistrzowie spisowi legitymują się identyfikatorem, tożsamość osoby będzie można także sprawdzić dzwoniąc na infolinię spisową: 22 279 99 99, bądź też na stronie www. spis.gov.pl Wywiady telefoniczne oraz bezpośrednie będą realizowane do 30 września 2021 r.

 

2 września 2021 r. w godz. 7. 30 - 11.00 w Punkcie Spisowym zorganizowanym w Ciechanowcu na Targowisku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza będzie istniała możliwość skorzystania z pomocy pracowników Urzędu Statystycznego w Białymstoku w dopełnieniu obowiązku spisowego w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

 

Samospisu można dokonać także w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. Zorganizowane jest tu stanowisko spisowe - można skorzystać z pomocy pracownika przy wypełnianiu formularza spisowego. Kontakt tel. 86 277 11 45 wew. 29

 

Obowiązkiem spisowym są objęte osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski, osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania, a także mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

 

Więcej informacji na temat NSP 2021 znajduje się na stronie internetowej https://spis.gov.pl

Spełnijmy nasz obywatelski obowiązek. Pamiętajmy, że #LiczySięKażdy i #LiczymySięDlaPolski!

 

Zmiana rachmistrza spisowego  Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań na terenie Gminy Ciechanowiec