Ruszają zapisy na kolonie dla dzieci nad Morzem Bałtyckim, Górach Stołowych, Bieszczadach, Tatrach i Mazurach

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ełku, organizuje kolonie dla dzieci rolników przy współudziale Międzyszkolnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pojezierze Ełckie”.

Kolonie są skierowane do różnych grup społecznych nie tylko do dzieci rolników. Istnieje możliwości udziału dzieci w wypoczynku, których rodzice nie opłacają KRUS.

 

Wypoczynek odbędzie się w pięciu turnusach:

 • I turnus - Wypoczynek odbędzie się nad morzem w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowy "Kopernik" w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 37/39 w terminie 05.07.- 12.07.2023 r.
 • II turnus - Wypoczynek odbędzie się w Bursie Szkolnej w Ełku ul: Sikorskiego 5A, 7A, w terminie 12.07. - 20.07.2023 r. (Mazury). Kolonie będą podzielone na trzy grupy tematyczne - obóz jeździecki, nauka i doskonalenie pływania, promocja zdrowia i profilaktyka zdrowotna (rekreacyjny).
 • III turnus - Wypoczynek odbędzie się w Górach Stołowych w Ośrodku Wypoczynkowym Maria w Lewinie Kłodzkim koło Kudowy Zdroju w terminie 18.07. - 26.07.2023 r.
 • IV turnus - Wypoczynek odbędzie się w trzech pensjonatach: w Domu Wypoczynkowym Zakopane - Mrowce, Dom Wypoczynkowy „Olczański Dworek” Poronin, Pokoje gościnne „STACHOŃ” Poronin, w terminie 26.07. - 03.08.2023 r. Podczas turnusu przewidujemy wyjazd całodniowy do największego w Polsce Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
 • V turnus - Wypoczynek odbędzie się w Bieszczadach w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym "Uroczysko" koło Leska w terminie 02.08. - 10.08.2023 r.

Wystawiamy faktury w przypadku korzystania rodzica z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

 

Organizator zapewnia:

 • całodobowe wyżywienie
 • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym
 • transport
 • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną (kierownicy, wychowawcy)
 • opiekę medyczną
 • ubezpieczenie od następstw niebezpiecznych wypadków
 • atrakcyjny program kulturalno-oświatowy i wycieczek krajoznawczo-turystycznych

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu uczestników decyduje kolejność zarejestrowania się elektronicznie na stronie http://www.lzselk.pl
Program zostanie dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników, uczestnicy będą mieli wybór wycieczek i zajęć.

 

Przedstawiony program stanowi propozycje wycieczek, które mogą być zmieniane lub zastępowane innymi zajęciami. Realizacja programu będzie uzależniona od aktualnych wymagań sanitarnych, dostępności obiektu do zwiedzania, możliwości zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa zdrowotnego itp.

 

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z koordynatorem organizacji letniego wypoczynku tel. 508863211, tel. 516106667, informację i karty kwalifikacyjne będą również dostępne na stronie internetowej http://lzselk.pl/index.php/2023/05/23/ruszaja-zapisy-na-kolonie-dla-dzieci-nad-morzem-baltyckim-gorach-stolowych-bieszczadach-tatrach-i-mazurach/ , http://www.lzselk.pl

 

Ruszają zapisy na kolonie dla dzieci nad Morzem Bałtyckim, Górach Stołowych, Bieszczadach, Tatrach i Mazurach

 

 

Ruszają zapisy na kolonie dla dzieci nad Morzem Bałtyckim, Górach Stołowych, Bieszczadach, Tatrach i Mazurach