Zimna woda, gorąca atmosfera - start sezonu morsowego w Ciechanowcu już w niedzielę

Pierwszy śnieg za oknem, czas na oficjalne rozpoczęcie sezonu morsowego w Ciechanowcu. Już w najbliższą niedzielę 26 listopada Morsy Ciechanowiec Team zapraszają na "Wyspę", zapewniając zimną wodę i gorącą atmosferę.

Burmistrz Ciechanowca oraz Morsy Ciechanowiec Team zapraszają mieszkańców oraz miłośników morsowania na otwarcie sezonu morsowego, które odbędzie się na "Wyspie" w Ciechanowcu.

 

Dzień rozpocznie się o godzinie 12.30 rejestracją uczestników, tuż po niej o 12.50 nastąpi rozgrzewka przed wejściem do wody. Oficjalne rozpoczęcie morsowania zaplanowano na godzinę 13.00. Po wyjściu z wody, uczestnicy będą mogli skorzystać z poczęstunku.

 

Wydarzenie to będzie nie tylko doskonałą okazją do podjęcia wyzwania i doświadczenia morsowania, ale również świetnym momentem na spotkanie z ludźmi, którzy dzielą tę pasję. Mamy nadzieję, że atmosfera tego dnia będzie równie ciepła jak entuzjazm uczestników.

 

Sponsorami wydarzenia są: Mięsny Zakątek, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Wędliny Paweł Deniziak oraz Piekarnia Kobus.
Partnerzy: Ciechanowiecki Osrodek Kultury i Sportu, Ochotnicza Straż Pozarna Ciechanowiec, Koło Wędkarskie Jazgarz w Ciechanowcu i Fundacja DKMS.

 

Festiwal Staroci