Zaproszenie na spotkanie organizacyjne warsztatów filmowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na spotkanie organizacyjne poświęcone warsztatom filmowym, które odbędzie się 22 maja o godzinie 15.00.

Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do bliższego zapoznania się z planem zajęć, omówienia tematyki filmowej oraz uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą inicjatywą.

 

Niezależnie od poziomu doświadczenia w dziedzinie filmu, serdecznie zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone, które pragną rozwijać swoje umiejętności twórcze w tym obszarze. Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa przyczyni się do stworzenia inspirującej przestrzeni dla wszystkich pasjonatów filmowej sztuki. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego odkrywania magicznego świata kina w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 

Warsztaty „Z książki na ekran” są częścią zadania „Blisko filmu” wchodzącego w skład projektu „Biblioteka źródłem inspiracji” w ramach BLISKO - BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.


Zaproszenie na spotkanie organizacyjne warsztatów filmowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej