Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Masz ciekawy pomysł, ale nie masz środków na jego realizację? Jest możliwość pozyskania funduszy!

Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie - Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

 

W trakcie jego trwania podlaskie lokalne organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, złożone z co najmniej trzech pełnoletnich osób, mogą uzyskać mikrodotację w wysokości do 7 000 zł na realizację różnych aktywności (np. festynów, szkoleń, warsztatów, wydarzeń kulturalnych) w swoich lokalnych społecznościach. W sumie na dotacje w tym Konkursie przeznaczone zostanie 172 575 zł.

 

Wniosek należy złożyć w formie on-line przy pomocy Generatora Wniosków dostępnego na stronie www.podlaskielokalnie.pl . Nabór trwa do 24 lipca 2024 roku do godziny 23.59. Inicjatywy można realizować od 1 września do 13 listopada 2024 roku. Okres realizacji Inicjatywy może być krótszy niż podane wyżej daty graniczne.

 

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.podlaskielokalnie.pl w zakładce Dokumenty.

 

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu oraz jego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/PodlaskieLokalnieMikrogranty żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.

 

Spot promocyjny Podlaskie Lokalnie, w którym pokazujemy, co w ostatnich trzech latach udało się zrobić w ramach programu  https://www.youtube.com/watch?v=NtrYuS1CFKg

 

Projekt Podlaskie Lokalnie dofinansowano przez NIW-CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Projekt został objęty Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

 Masz ciekawy pomysł - Konkurs na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych "Podlaskie Lokalnie"