W pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup zagrają drużyny z Czyżewa, Ciechanowca, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej oraz Łap.

Patronat honorowy nad Turniejem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Burmistrz Ciechanowca i Podlaski Związek Piłki Nożnej. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę,1 lutego w hali ZSOiZ w Ciechanowcu. Organizatorami wydarzenia są Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu oraz Unia Ciechanowiec.

Podgrzewamy atmosferę do czerwoności - powiedzieli organizatorzy turnieju - po raz pierwszy zorganizujemy turniej halowy dla drużyn w kategorii junior młodszy (2003-2004). Oprócz tradycyjnych rozgrywek, będą również dwie dodatkowe konkurencje indywidualne, w których zawodnicy będą mogli wykazać się swoimi technicznymi umiejętnościami.

Jak widać na plakacie, mamy jeszcze jedno wolne miejsce. Jeśli jakaś drużyna jest chętna do wzięcia udziału w turnieju, to zapraszamy do kontaktu. Mamy prośbę do was, drodzy kibice. Jak widzicie turniej jest mocno obsadzony, przyjadą do nas dobre drużyny oraz m.in Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski (jeżeli wszystko dobrze się złoży, to Prezes przywiezie ze sobą gościa niespodziankę).

 

Dlatego macie bardzo dużą rolę do odegrania?
Po pierwsze chcemy dotrzeć z tą informacją do jak największej liczby osób, dlatego prosimy żebyście udostępniali post na swoich fejsbukowych tablicach. Po drugie i najważniejsze, 1 lutego widzimy się na hali w ZSOiZ. Zabierajcie znajomych i wpadajcie kibicować wszystkim drużynom (a przede wszystkim naszym chłopakom). Hala w ZSOiZ posiada trybuny, więc będzie można w komfortowych warunkach spędzić przedostatni dzień ferii.

Uczestnicy Halowego Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup Ciechanowiec 2020: MOSP Białystok, Klub Sportowy Włókniarz Białystok, Miejski Klub Sportowy, Pogoń Łapy, KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka, KS Piast Białystok, OSP Czyżew, Unia Ciechanowiec.

 

013