W Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem udzielane są świadczenia zdrowotne dla dorosłych i dzieci w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Szpital zapewnia profesjonalną opiekę doświadczonej kadry medycznej, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 18:00.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie na hasło programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego na lata 2021-2027.

W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne: osoby pełnoletnie oraz niepełnoletnie, za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego, które mieszkają w województwie podlaskim. 

 

Chcesz zostać żołnierzem nie rezygnując z pracy czy nauki? Zaplanuj Ferie w Mundurze już dziś

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej wychodzi z ofertą szkoleniową realizowaną podczas ferii zimowych. Jesteś studentem, uczniem, nauczycielem lub po prostu w czasie ferii będziesz miał więcej czasu na dodatkową aktywność? Chcesz zostać żołnierzem, jednocześnie nie rezygnując z pracy czy nauki?

Rozwiązaniem dla Ciebie jest Terytorialna Służba Wojskowa (TSW).

 

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna informuje, iż w związku z trwającą pandemią Covid-19 i związaną z tym niska frekwencją pasażerów ogranicza wykonanie linii komunikacyjnej Białowieża — Bielsk Podlaski — Warszawa.

W okresie od 1 grudnia 2021r. do odwołania powyższa komunikacja będzie wykonywania w piątki, soboty, niedziele i święta.

 

Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina. Zaproszenie na spotkanie.
Program Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina zaprasza zainteresowanych realizacją projektów UE do udziału w spotkaniu on-line, podczas którego partnerzy już (z)realizowanych projektów podzielą się swoją wiedzą.
 
Tym razem będą to doświadczenia we wdrażaniu projektów dotyczących bezpieczeństwa z udziałem jednostek straży pożarnej, GOPR i podobnych służb/organizacji.