Szukamy osób chętnych do przygarnięcia młodych kotków

Szukamy osób chętnych do przygarnięcia młodych kilkutygodniowych kotków. Kociaków było sześć zostało pięć, są czarne i czarno-białe.

Kotki są samodzielne, same jedzą. Osoby zainteresowane do przygarnięcia kotka prosimy o kontakt: Urząd Miejski w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1 tel. 86 277 11 45 wew. 32

 Masz ciekawy pomysł - Konkurs na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych "Podlaskie Lokalnie"

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Masz ciekawy pomysł, ale nie masz środków na jego realizację? Jest możliwość pozyskania funduszy!

Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie - Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

Badania ankietowe realizowane w gospodarstwach domowych przez Urząd Statystyczny

W terminie od 15 do 31 lipca 2024 roku realizowane jest badanie Ankieta koniunktury w gospodarstwie rolnym. Zbierane są w nim subiektywne oceny rolników dotyczące aktualnej i przewidywanej ogólnej sytuacji gospodarstw rolnych, a także opłacalności produkcji rolnej.

Użytkownicy wylosowanych gospodarstw rolnych w okresie od 15 do 19 lipca 2024 r. mogą wypełnić ankietę samodzielnie, logując się do aplikacji za pomocą danych otrzymanych w liście zapowiednim Prezesa GUS. Po tym terminie badanie będzie realizowane przez ankieterów poprzez wywiad telefoniczny.

Kąpielisko Wyspa w Ciechanowcu

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem stwierdza przydatność wody do kąpieli w Kąpielisku Wyspa w Ciechanowcu.

Na podstawie badania pobranej próbki wody i sprawozdania z badań wody z 8 lipca 2024 r. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że woda w Kąpielisku Wyspa w Ciechanowcu spełnia obowiązujące wymagania i nadaje się do kąpieli.

Zapraszamy na Mistrzostwa Ciechanowca w Siatkówce Plażowej o Puchar Burmistrza Ciechanowca

Burmistrz Ciechanowca zaprasza na II Mistrzostwa Ciechanowca w Siatkówce Plażowej o Puchar Burmistrza Ciechanowca.

Turniej rozgrywany będzie na boisku na plaży miejskiej na "Wyspie": 14 lipca Open Kobiety i 21 lipca Opem Mężczyźni. Początek o godz. 9.00. Zgłoszenia drużyn dwuosobowych: do 7 lipca kobiety, do 14 lipca mężczyźni tel. 794 408 722, liczba miejsc ograniczona.

Pomoc żywnościowa dla mieszkańców Gminy - Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027

Burmistrz Ciechanowca i Prezes Stowarzyszenia Rodzina w Ciechanowcu informują, że rozpoczyna się kolejny program wsparcia żywnościowego dla osób potrzebujących: Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 współfinasowany z Europejskiego Funduszu Społecznego+.

Wydawanie paczek żywnościowych nastąpi 1 lipca ( poniedziałek) w godz. 12.00 - 15.00 w magazynie przy stadionie miejskim w Ciechanowcu (ze skierowaniem z Ośrodka Pomocy Społecznej).