Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej uruchomiła nabór na szkolenia dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”.

Głównym celem jest wzbogacenie wiedzy i doświadczeń na temat lokalnych, regionalnych, tradycyjnych produktów, istoty krótkich łańcuchów dostaw, zachęcenie do uczestniczenia w krajowym i unijnym systemie ochrony produktów regionalnych i tradycyjnych oraz poszerzenie wiedzy na temat budowania partnerstw oraz źródeł finansowania.

 

Wiedza, zdobyta podczas szkolenia z pewnością pomoże w poszerzeniu oferty podejmowanych działań i inicjatyw realizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego. W ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe oraz wyżywienie. W szkoleniu może wziąć udział maksymalnie dwóch członków z jednego koła. Koła zainteresowane udziałem w szkoleniu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać pocztą tradycyjną na adres:
Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ul. Miedziana 3A, 00-814 Warszawa
z dopiskiem: KSOW - KGW lub pocztą elektroniczną (skan, fax): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. fax: 22 620 90 93

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 września br. (decyduje data wpływu/stempla pocztowego). Kwalifikacja KGW odbędzie się zgodnie z regulaminem rekrutacji. Lista zakwalifikowanych kół zostanie opublikowana w ciągu 3 tygodni od dnia zakończenia rekrutacji na stronie www.efrwp.pl
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: Aleksandra Lidzka, tel. 22 639 87 63 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Partnerem projektu jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.


Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

 

pobierz

Regulamin rekrutacji i udziału w szkoleniach
Formularz zgłoszenia
Ramowy program szkolenia