Harmonogram odbioru nieczystości i zbiórki selektywnej dla wybranych ulic z terenu miasta w grudniu, w związku ze świętami

Harmonogram odbioru nieczystości stałych i zbiórki selektywnej dla wybranych ulic z terenu miasta Ciechanowiec w miesiącu grudniu 2023 r. w związku ze świętami.

W grudniu, odpady komunalne z ulic Łomżyńska i Sienkiewicza będą odbierane zgodnie z harmonogramem w godzinach popołudniowych..

W Ciechanowcu znów zagrają ligawki - przed nami 42. Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich

Już w najbliższy weekend w Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu odbędzie się 42. Konkurs Gry na Instrumentach Pasterskich im. Kazimierza Uszyńskiego. Zagrają ligawki, bazuny, trombity, rogi i inne instrumenty pasterskie.

Konkurs odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia. Pierwszego dnia, 2 grudnia odbędą się przesłuchania uczestników w poszczególnych kategoriach oraz koncerty zespołów z kraju i zagranicy. Drugiego dnia, 3 grudnia organizatorzy zapraszają na podsumowanie Konkursu, ogłoszenie wyników i koncert galowy.

Wielka energia i wyśmienite humory - rozpoczęcie sezonu morsowania nad ciechanowieckim zalewem

W Ciechanowcu nad zalewem, 26 listopada odbyła się oficjalna inauguracja sezonu morsowego 2023/2024. Morsowanie, choć kojarzy się głównie z hartem ducha i ciała w zimnej wodzie, w Ciechanowcu nabrało barwnego charakteru wielkiej zabawy.

Ponad 200 miłośników zimowych kąpieli z Białegostoku, Augustowa, Ełku, Siedlec, Zambrowa, Bielska Podlaskiego, Wysokiego Mazowieckiego, Grajewa, Łochowa, Siemiatycz, Brańska, Szepietowa, Czyżewa, Kosianki, Hodyszewa i Ciechanowca zebrało się, by wspólnie dokonać otwarcia sezonu morsowego.

Jarmark Bożonarodzeniowy w niedzielę, 17 grudnia - zgłoś i zaprezentuj swoje stoisko

Burmistrz Ciechanowca zaprasza rękodzielników, twórców ozdób świątecznych, osoby oferujące kulinarne specjały, Koła Gospodyń Wiejskich, szkoły, stowarzyszenia, rzemieślników... do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów.

Jarmark odbędzie się 17 grudnia w godz. 13.00-18.00 w sali gimnastycznej obok siedziby Klubu Seniora w Ciechanowcu ul. 11 Listopada 5A.. Udział w Jarmarku jest bezpłatny. Zgłoszenia stoisk przyjmowane są do 10 grudnia pod tel. 500 222 447

Konkurs "Rodzinne ozdoby choinkowe" - twórcze spędzenie czasu w gronie najbliższych

Burmistrz Ciechanowca, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne ozdoby choinkowe".

Głównym celem konkursu jest zainspirowanie rodzin do wspólnego zaprojektowania i wykonania co najmniej dwóch ozdób choinkowych, co pozwoli na miłe a zarazem twórcze spędzenie czasu w gronie najbliższych oraz umocnienie więzi pokoleniowych.

Dzień Pracownika Socjalnego uznania za wysiłek w wypełnianiu ważnej roli społecznej

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej.

Życzymy, aby pomoc drugiemu człowiekowi stała się Dla Was prawdziwym spełnieniem i przyniosła satysfakcję z wykonywanej pracy. By zawsze budziła szacunek i uznanie ze strony tych, którzy doświadczają jej dobrych i oczekiwanych skutków.