23 czerwca w godz. 11.00-23.30 teren kąpieliska „Wyspa” w Ciechanowcu będzie wyłączony i zamknięty dla użytkowników

Burmistrz Ciechanowca informuje, że w związku z przygotowaniami do wydarzenia „Noc Świętojańska”, w dniu 23 czerwca (niedziela) w godz. 11.00-23.30 teren kąpieliska „Wyspa” w Ciechanowcu będzie wyłączony i zamknięty dla użytkowników.

 

Lato w Ciechanowcu - wakacyjna oferta kulturalno-rekreacyjna naszej gminy

Burmistrz Ciechanowca zachęca do zapoznania się i skorzystania z wakacyjnej oferty kulturalno-rekreacyjnej naszej gminy.

Tegoroczny program to bogactwo atrakcji, które zapewnią niezapomniane chwile mieszkańcom i gościom.

Wyniki głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. w gminie Ciechanowiec

Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. w gminie Ciechanowiec wyniosła 35,59%, liczba uprawnionych do głosowania 6 778, liczba kart ważnych 2 412, liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów (z kart ważnych): 2 397.

Wylicytuj dzień w fotelu Burmistrza Ciechanowca i wesprzyj leczenie Dawidka Białego

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki pragnie wesprzeć Dawidka i zaprasza zwycięzcę licytacji do Urzędu Miejskiego.

Jest to wyjątkowa okazja, aby móc przekonać się przez kilka godzin, jak wygląda praca na tym stanowisku, a także możliwość poznania współpracowników i zobaczenia od kulis dnia pracy w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu.

Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański, nawiązanie do obrzędów Nocy Świętojańskie

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza "Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Świętojański". Konkurs nawiązuje do obrzędów Nocy Świętojańskiej.

W Konkursie może brać udział każdy, kto przygotuje wianek i dostarczy go w dniu 23 czerwca w godzinach 16.00 - 18.00 do białego namiotu gminy Ciechanowiec, który będzie rozstawiony przy wejściu na teren imprezy „Noc Świętojańska” (tereny rekreacyjne za Stadionem Miejskim w Ciechanowcu).

Noc Świętojańska - koncerty, konkursy i zabawy, atrakcje dla dzieci, widowisko laserowe

Burmistrz Ciechanowca zaprasza mieszkańców miasta i gminy oraz gości na Noc Świętojańską. Impreza odbędzie się 23 czerwca od godz. 16.00 na terenach rekreacyjnych za Stadionem Miejskim w Ciechanowcu.

Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji m.in. koncerty, konkursy i zabawy, warsztaty z robienia wianków, atrakcje dla dzieci, stoiska handlowe i gastronomiczne, puszczanie wianków na wodę oraz widowisko laserowe nad zalewem.