Zaproszenie na uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2024 r.

Burmistrz Ciechanowca oraz Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zapraszają na uroczystość z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, która odbędzie się 1 marca 2024 r. na cmentarzu parafialnym w Ciechanowcu 

Ustanowienie w 2011 roku 1 marca Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych stanowi potwierdzenie przez wolną, demokratyczną Rzeczpospolitą roli, jaką odegrali oni na drodze do odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nabór na stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce uczniów, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej

Ruszyła I edycja „Podlaskiego programu wsparcia stypendialnego uczniów/uczennic szkół i placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne”. Do zdobycia jest kwota 6 tysięcy złotych.

Kwota w 2024 roku przeznaczona na pomoc dla najzdolniejszych uczniów uczęszczających do szkół z obszaru województwo podlaskiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wnioski można składać do 30 kwietnia 2024 roku. Projekt realizowany jest w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027.

Walentynkowy koncert "Big Love" zespołu "The Men Else"

W sobotni wieczór na ciechanowieckiej scenie wystąpił zespół The Men else, w składzie: Sławomir Leszczyński, Zbigniew Derewońko, Stanisław Szcześniak, Konrad Śledź, Andrzej Domitrz i Kamil Korzeniowski.

Repertuar zespołu, składający się z autorskich utworów, był kwintesencją ich twórczości. Słuchacze mieli okazję delektować się m.in. utworami "Welurowy dotyk", "Podlasie", "Franca" czy "Kaszana", w których każde słowo opowiadał unikalną historię.

Rozpoczęła się rekrutacja dzieci do Przedszkola w Ciechanowcu na rok szkolny 2024/2025

Rozpoczyna się proces rekrutacji do przedszkola w Ciechanowcu na rok szkolny 2024/2025. Wypełniony wniosek należy złożyć u dyrektor Przedszkola lub nauczycieli w terminie od 19 lutego do 11 marca do godz.15.00.

Wniosek o przyjęcie dziecka wraz z załącznikami dostępny jest poniżej lub w  siedzibie Przedszkola ul. Mickiewicza 29a.

Konkurs na inicjatywy oddolne w ramach zadania "Biblioteka źródłem inspiracji"

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zachęca do udziału w Konkursie na inicjatywy oddolne w ramach zadania "Biblioteka źródłem inspiracji"

Czy jesteś mieszkańcem Gminy Ciechanowiec z pomysłem na inicjatywę, która może zainspirować lokalną społeczność? Świetnie, bo to właśnie Ciebie szukamy! Przygotuj swój wniosek i bierz udział w konkursie, gdzie do rozdysponowania mamy aż 25 000 zł na realizację minimum trzech wyjątkowych projektów.

Walentynkowy Koncert Życzeń w romantycznej atmosferze i niepowtarzalnym nastroju

Walentynkowy Koncert Życzeń był niezapomnianym wydarzeniem, które rozbrzmiało pełnymi miłości utworami i zachwyciło serca. W romantycznej atmosferze zaprezentowali się artyści, tworząc niepowtarzalny nastrój.

Na scenie wystąpili: Zespół Wokalny Sylena, zespół SPOKOO oraz solistka Nicol Siłka. Koncert poprowadzili uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu: Alicja Dłuska i Miłosz Raczkowski.