Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci - ekologia w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu przystąpiła do projektu "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci.

 

 

Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!

 

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się też osoby fizyczne, firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz szkoły. Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt rtv i agd, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp. Nie odbieramy tonerów i świetlówek.

 

  • Termin Akcji: 29- 31 marca, 7-9 kwietnia, 12-15 kwietnia 2021 r. w godzinach od 7.00 do 13.00
  • Miejsce Akcji: Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu ul. 11 Listopada 5 (budynek gospodarczy, wjazd od ulicy Wojska Polskiego)
  • Partnerzy akcji: Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o. 00-074 Warszawa ul. Trębacka 4
  • Kontakt telefoniczny: 502 171 293 lub 83 341 75 94 wew. 23 w godz. 8.00 - 16.00

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl