19 grudnia na parkingu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się pierwszy Ciechanowiecki Jarmark Świąteczny.

Wizyta Świętego Mikołaja, loteria fantowa, pyszne pierniki, grzane napoje i tradycyjne potrawy, świąteczne dekoracje i magiczna atmosfera – to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Na jarmarkowych stoiskach zagoszczą unikatowe wyroby i najróżniejsze pyszności, sporo nowości, ale również pozycje obowiązkowe na przedświątecznej liście zakupów! Znajdziecie tam przede wszystkim wyroby artystyczne i rękodzielnicze, które doskonale sprawdzą się jako świąteczne podarunki dla najbliższych jak również dekoracja domu i wigilijnego stołu.

W trakcie Jarmarku będzie zorganizowany kiermasz charytatywny, podczas którego będzie można wesprzeć chorego na SMA Filipka Nowackiego, zbierającego fundusze na leczenie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Program:

13:00 Uroczyste otwarcie

13:00 – 17:00 stoiska ze świątecznymi przysmakami i rękodziełem

13:30 Spotkanie dla dzieci z Mikołajem i jego pomocnikami – świąteczne upominki (sala widowiskowa Miejskiej Biblioteki Publicznej)

13:30 – 16:00  Festiwal bombki i piernika – bezpłatne warsztaty dla dzieci i dorosłych (czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej)

15:00 Podsumowanie konkursu plastycznego „Rodzinne ozdoby choinkowe” – wręczenie nagród (sala widowiskowa Miejskiej Biblioteki Publicznej)

15.45 Loteria świąteczna

16.00 Wspólne kolędowanie na placu przy bibliotece

17.00 spektakl „Kraina Lodu” – bezpłatne bilety do odbioru w siedzibie COKiS (tel: 509 153 742)

 

W trakcie jarmarku w godzinach 13.00-18.00 w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu (ul. Mostowa 6) utworzony zostanie Punkt szczepień przeciwko COVID - 19.

 

 

176