Końcowy etap południowego odcinka realizacji prac gazociągu Polska-Litwa

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. informuje, że rozpoczął kolejny etap prac inwestycji pn. „Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi”.

Informujemy, że południowy odcinek realizacyjny nr 1 wkracza w końcowy etap realizacji prac.

 

W związku z powyższym, informujemy o przystąpieniu wykonawcy do prac porządkowych i rekultywacji zajętych działek na potrzeby pasa montażowego pod inwestycję. Po wcześniejszym powiadomieniu pisemnym, w październiku 2021 wykonawca prac przystąpi do spisywania protokołów opisujących stan nieruchomości po budowie wraz z zwrotem Właścicielom nieruchomości do użytkowania.

 

Więcej tutaj

  pdf

 

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji odnośnie inwestycji prosimy o ewentualny kontakt z przedstawicielem Dział Komunikacji Rozwoju, Inwestycji i Eksploatacji - Marta Marcinow. tel. (22) 220 11 37 lub w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.