Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Wspólne zabawy i spacery sprawiają, że między psem i jego opiekunem wytwarza się silna i wyjątkowa więź.

Poszukujemy osób chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Miejskim w Ciechanowcu pod numerem telefonu 86 277 11 45 wew.32

 

Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, mają książeczki zdrowia, są zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym i odrobaczone.  

 

Maks - czarny mały kundelek, wesoły, chętny do zabawy, przyjazny, łagodny i towarzyski.

 

Łatka - około 3 letnia, średniej wielkości suczka, wpatrzona w człowieka, lubi się bawić i długie spacery. Pięknie umaszczona, przyzwyczajona do wolności ciężko znosi przebywanie w kojcu. Lubi biegać, idealna do domu z ogrodem.

 

Amigo - pies w wieku około 7 lat, uwielbia ludzi, jest łagodny ale jednocześnie nieufny, wesoły, ładnie chodzi na smyczy, idealny do pilnowania posesji.

fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu