Związek Młodzieży Wiejskiej przesyła ofertę wypoczynku letniego w formie wyjazdowej dla dzieci z terenu województwa podlaskiego, których co najmniej jeden z rodziców objęty jest rolniczym systemem ubezpieczenia społecznego w pełnym zakresie lub pobiera świadczenia z KRUS (emerytura, renta).

Wypoczynek letni w formie kolonii dla dzieci rolników w 2024 roku jest dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 1 200 zł na każdego uczestnika.

 

Odpłatność uczestników:

  • dzieci podlegające KRUS - 750 zł
  • pozostałe dzieci - 1 950 zł

 

Turnus I: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy “Janówka”, ul. Nowosolska 2c, Sława - termin 22 - 30 czerwca 2024 r.
Turnus II: Dom Wypoczynkowy "Małgorzata" ul. Rybkówka 9, Zakopane - termin 12 - 20 lipca 2024 r.
Turnus II: Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy FAMA-STA (pawilon C) ul. Kołobrzeska 32, Mrzeżyno - termin 2 - 10 sierpnia 2024 r.

 

Program wypoczynku:

  • wycieczki turystyczno-krajoznawcze
  • zajęcia z zakresu promowania aktywności ruchowej i sportowej wśród dzieci i młodzieży, w tym zajęcia sportowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu
  • zajęcia z zakresu promowania zdrowego żywienia oraz zdrowego trybu życia, profilaktyki uzależnień, promocji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Gospodarstwie Rolnym
  • pogadanki i konkursy z zakresu zdrowia, sportu i BHP w rolnictwie

 

Zapisy i informacje pod numerem telefonu: 502 643 141 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Związek Młodzieży Wiejskiej