Rodzinne ozdoby choinkowe - konkurs plastyczny dla całych rodzin

Burmistrz Ciechanowca, Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do udziału w konkursie "Rodzinne ozdoby choinkowe".

Do świąt jeszcze chwila, jeszcze moment....ale już ogłaszamy konkurs "Rodzinne ozdoby choinkowe" i tradycyjnie zachęcamy wszystkich do udziału. Konkurs skierowany do mieszkańców Gminy Ciechanowiec i Dekanatu Ciechanowieckiego.

 

Głównym celem konkursu jest zainspirowanie rodzin do wspólnego zaprojektowania i wykonania co najmniej dwóch ozdób choinkowych (bombka, łańcuch, gwiazdka albo innego rodzaju ozdoba choinkowa), co pozwoli na miłe a zarazem twórcze spędzenie czasu w gronie najbliższych oraz umocnienie więzi pokoleniowych.

 

Warunki konkursu:

  • każda rodzina dostarcza na konkurs min. dwie ozdoby, które można zawiesić na choince
  • ozdoby choinkowe muszą posiadać solidnie zamontowane zawieszki
  • mile widziane ozdoby wykonane z materiałów odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne
  • każda rodzina będzie oceniana całościowo, czyli wszystkie jej prace powinny mieć przytwierdzone jednobrzmiące metryczki z danymi: imię/imiona i nazwisko autora/autorów, miejscowość i telefon kontaktowy

 

Prace należy dostarczyć do siedziby COKiS (ul. Mostowa 6) do 12 grudnia 2022 r. od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00. Każda z dostarczonych prac zostanie nagrodzona. Dodatkowe informacje pod nr telefonu 517 874 256

 

pobierz

Regulamin konkursu "Rodzinne ozdoby choinkowe" doc.
Regulamin konkursu "Rodzinne ozdoby choinkowe" pdf.

 

Festiwal Staroci