Wsparcie dla KGW z Funduszu Sprawiedliwości - przekazanie sprzętu gastronomicznego

Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki, 1 czerwca przekazał Kołom Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Ciechanowiec sprzęt kupiony w ramach realizacji projektu „Ciechanowiec przeciwko przestępczości - piknik rodzinny z udziałem służb mundurowych”.

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach Funduszu Sprawiedliwości. Wartość dofinansowania to 20 000 zł.

 

Sprzęt gastronomiczny odebrali przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy: KGW Bujeneczki w Bujence, KGW Basiewianki w Kocach Basiach, KGW Skórzeckie Perełki w Skórcu, KGW Kukawka w Pobikrach, KGW Zdrojanki w Radziszewie Sieńczuch, KGW Przybyszanki w Przybyszynie i KGW Kozarzanki w Kozarzach.

 

Każdy sprzęt został oznaczony logiem Ministerstwa Sprawiedliwości i Funduszu Sprawiedliwości oraz tekstem „Sfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości”.

 

Warunkiem otrzymania dofinansowania jest zorganizowanie wydarzenia lub akcji, której tematyka będzie związana z przeciwdziałaniem przestępczości. Kolejnym etapem realizacji projektu będzie wspólny Piknik Rodzinny, który odbędzie się 4 czerwca 2023 r. na placu przed Szkołą Podstawową im. M. Kopernika w Ciechanowcu. Zapraszamy.

 

fundusz sprawiedliwosci kgw

 

fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu