Muzyka, taniec i mnóstwo radości w pianie - pierwsza Hawajska Potańcówka na plaży

Słońce, muzyka, taniec i mnóstwo radości w pianie. W sobotę 12 sierpnia na ciechanowieckiej plaży odbyła się pierwsza Hawajska Potańcówka.

Zorganizowana przez Burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego oraz Młodzieżową Radę Miejską, impreza przyciągnęła uczestników w każdym wieku, oferując bogaty program atrakcji dla wszystkich.

 

Impreza nie tylko pozwoliła uczestnikom oddać się rytmom ulubionej muzyki, ale również wprowadziła ich w atmosferę beztroskiej i pełnej radości zabawy. DJ Neon, odpowiedzialny za muzyczną oprawę wydarzenia, stworzył playlistę obejmującą różnorodne gatunki muzyczne, aby wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie na parkiecie.

 

Największą furorę podczas Hawajskiej Potańcówki zrobiła jednak pierwsza w Ciechanowcu Piana Party. Armatka z pianą stała się prawdziwą "gwiazdą wieczoru". Dzieci, młodzież i dorośli bawili się, skacząc i tańcząc w otoczeniu puszystej piany. Śmiech, radość i energia płynące z uczestników tworzyły niepowtarzalną atmosferę, w której wszyscy mogli się oderwać od codzienności i cieszyć chwilą.

 

Hawajska Potańcówka nie ograniczała się tylko do tańca i muzyki. Malowanie twarzy dla dzieci, słodkie ciasta, orzeźwiająca lemoniada i kiełbaski z grilla to tylko niektóre z elementów, które urozmaiciły imprezę.

 

 fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu