Mistrzostwa Ciechanowca w siatkówce plażowej o Puchar Burmistrza Ciechanowca

W ostatni weekend sierpnia na ciechanowieckiej „Wyspie” odbyły się pierwsze Mistrzostwa Ciechanowca w siatkówce plażowej o Puchar Burmistrza Ciechanowca.

W mistrzostwach udział wzięli zawodnicy z: Ciechanowca, Brańska, Hajnówki, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz i Białegostoku. Wśród Panów wygrała para Urmanowski/ Szulc (Wołomin), w finale pokonując Kowalczuka i Krawczyka (Brańsk). W turnieju żeńskim w meczu o pierwsze miejsce spotkały się dwie drużyny z Białegostoku. Mecz wygrał duet Woroszyło/Puciłowska.

 

Wyniki:

Turniej męski: I miejsce - Robert Urmanowski/Jakub Szulc, II miejsce - Dawid Kowalczuk/ Krzysztof Krawczyka, III miejsce - Rafał Wójcik/ Jakub Dołęgowski, IV miejsce - Łukasz Misiuk/ Aliaksei Shalesny, V i VI - Michał Chojnowski/ Jarosław Kałczew i Marcin Kamiński/ Dawid Perlejewski

 

Turniej kobiet: I miejsce - Zuzanna Puciłowska/ Pola Woroszyło, II miejsce - Magdalena Dziemianowicz/ Aleksandra Konarzewska, III miejsce - Antonina Antoniuk/ Aleksandra Omelianiuk, IV miejsce - Agata Osipiak/ Beata Osipiak, V i VI miejsce - Magdalena Milewska/ Magdalena Kłopotowska i Klaudia Kożuchowska/Natalia Sołomacha

 

Organizatorami Pierwszych Mistrzostw Ciechanowca w siatkówce plażowej o Puchar Burmistrza Ciechanowca byli Burmistrz Ciechanowca, Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, UKS Rotmistrz Ciechanowiec. Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu Hotelu Nowodwory.

 

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie to wpisze się do cyklicznych wydarzeń sportowych organizowanych w Ciechanowcu i mają nadzieję, że przyczyni się do popularyzacji siatkówki plażowej wśród mieszkańców gminy.

 

fot. Radziszewscy Fotografia