Natalia Niemen i Michał Zator: - muzyczne spotkania z poezją w Ciechanowcu

4 listopada mieszkańcy Ciechanowca mieli okazję doświadczyć wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, które na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Na ciechanowieckiej scenie wystąpił niezwykły duet - Natalia Niemen i Michał Zator.

Koncert, który odbył się w ramach zadania "Biblioteka źródłem inspiracji", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, był połączenia poezji, muzyki i talentu artystycznego.

 

Natalia Niemen to artystka o wyjątkowym głosie i charyzmie, która od lat zachwyca publiczność swoim niezwykłym talentem. Tym razem dołączył do niej Michał Zator, utalentowany i do tego jedyny harfista w Polsce. Razem stworzyli magiczny duet, który przyniósł publiczności niezapomniane wrażenia.

 

Podczas koncertu artyści zaprezentowali autorskie improwizacje wybranych utworów poetyckich, w tym dzieła Wisławy Szymborskiej, Marii Konopnickiej czy Adama Asnyka. Obecni na koncercie mieli okazję przenieść się w świat poezji i muzyki, gdzie każde słowo i dźwięk niosły ze sobą głęboki emocjonalny przekaz. Atmosfera była niesamowita, a owacje na stojąco były w pełni zasłużone.

 

 fot. COKiS