MPO Sp. z o. o. Białystok Oddział Siemiatycze zajmujące się gospodarką odpadami na terenie Gminy Ciechanowiec, udostępnia harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na dawnym składowisku w Nowodworach, jest otwarty dla mieszkańców gminy Ciechanowiec w każdy poniedziałek, po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu godziny otwarcia z prezesem Przedsiębiorstwa Robót Komunalnych FARE tel. 501 721 100

 

pobierz

Odpady Komunalne:

 

MPO Sp. z o. o.
Białystok Oddział Siemiatycze, ul. Ciechanowiecka 23
tel. 518 172 057
e-mail: sTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na dawnym składowisku w Nowodworach, jest otwarty dla mieszkańców gminy Ciechanowiec w każdy poniedziałek, po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu godziny otwarcia z prezesem Przedsiębiorstwa Robót Komunalnych FARE tel. 501 721 100. Składować odpady mogą mieszkańcy, którzy złożyli deklarację w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu na wywóz nieczystości i wnoszą opłaty. Przy dostarczeniu odpadów należy mieć ze sobą dowód osobisty oraz pokwitowanie opłaty za wywóz odpadów. Składowisko jest monitorowane, osoby wywożące nielegalnie odpady będą z urzędu zgłaszane do organów nadrzędnych. Odpady dostarczane muszą być posegregowane. Nie mogą być zmieszane i zanieczyszczone innymi odpadami. Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych może odmówić przyjęcia odpadów jeżeli ich skład i ilość wskazują na to, że nie należą do grupy odpadów komunalnych lub pochodzą z nieruchomości niezamieszkałych.