Najpiękniejsze kolędy i pastorałki - Koncert Noworoczny w atmosferze radości i refleksji

W kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu, w niedzielę wieczorem 14 stycznia odbył się Koncert Noworoczny, była to już VIII edycja koncertu pełnego emocji i świątecznej muzyki.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia, zgromadzeni mieli okazję wysłuchać najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. Scenę wypełnili artyści lokalnych grup, których występy rozbrzmiewały w przestrzeni kościoła, niosąc ze sobą atmosferę radości i refleksji.

 

W Koncercie Noworocznym wystąpili: Koło Gospodyń Wiejskich „Przybyszanki”, Marysia Mazur, Zespół Wokalny Miasta Ciechanowiec, zespół SPOKOO, zespół Sylena, Zespół Wokalny Akwarele, Chór Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu i Chór KANTATA.

 

VIII Koncert Noworoczny to nie tylko muzyczne doświadczenie, ale również manifestacja siły wspólnoty i piękna, jakie tkwi w tradycji świątecznej. Dzięki temu wydarzeniu nasza społeczność mogła razem rozpocząć nowy rok, otoczona dźwiękami, które przypominają nam o wartościach, jakie są nam najbliższe.

 

Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia byli Burmistrz Ciechanowca oraz Proboszcz Parafii pw. Trójcy Przenajświętszej, którzy wspólnie z artystami dali życie niezapomnianej muzycznej opowieści o tradycji, wspólnocie i magii świąt.

 

Nagranie z koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=Smgdvc8EmWg

 

 fot. COKiS