Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i mieszkańców do udziału w niezapomnianych feriach zimowych w Ciechanowcu.

Pełne śnieżnych atrakcji wydarzenia czekają na wszystkich. Przygotujcie się na mnóstwo śnieżnej zabawy i niezapomnianych chwil.

 

  • 22 stycznia: basen i kino. Rozpocznijmy ferie od odprężającej kąpieli w basenie, a następnie przenieśmy się do świata magicznych przygód filmu "Akademia Pana Kleksa". Czekają na Was emocje i uśmiechy.
  • 23 stycznia: kulig z ogniskiem i tańcami na śniegu. Ruszajcie w kierunku przygody, doświadczycie prawdziwej zimowej magii podczas kuligu w otoczeniu malowniczej natury. Atmosferę dodatkowo rozgrzeje DJ NEON oraz ciepły poczęstunek - to właśnie taka zima, jakiej nam trzeba.
  • 24 stycznia: basen i kino Powracamy do basenu i kina, abyście mogli cieszyć się jeszcze raz wodnymi i zabawami oraz filmowymi emocjami.
  • 25 stycznia: zimowy maraton bajek Dla miłośników bajkowego świata przygotowano prawdziwą ucztę. Zimowy maraton bajek z czterema bezpłatnymi projekcjami, to doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnym gronie.
  • 26 stycznia: dzień z Ochotniczą Strażą Pożarną. Piątek to dzień pełen atrakcji z Ochotniczą Strażą Pożarną i Młodzieżową Drużyną Pożarniczą. Zobaczcie, jak funkcjonuje straż pożarna, uczestniczcie w pokazach i testujcie swoje umiejętności podczas różnych konkurencji.

 

Zapraszamy do udziału i tworzenia wspólnie radosnej atmosfery!