Kulig na otwarcie ferii zimowych w gminie Ciechanowiec

Na terenach rekreacyjnych obok Targowiska Miejskiego w Ciechanowcu, 23 stycznia odbył się kulig, który otworzył okres ferii zimowych w naszej gminie. Wydarzenie to zgromadziło około 300 uczestników - od dzieci i młodzież po dorosłych i seniorów.

Była to niepowtarzalna okazja, aby wspólnie cieszyć się zimową aurą i spędzić czas w gronie znajomych. W programie było wiele atrakcji: przejażdżki saniami, zabawy i animacje, konkurs na najpiękniejszego bałwana, ognisko z kiełbaskami, bigos i gorące napoje oraz potańcówka na śniegu przy muzyce DJ-NEON.

 

Podziękowania kierujemy w stronę Tomasza Miliszkiewicza, księdza Tadeusza Czyżaka oraz tym, którzy udostępnili swoje zaprzęgi na potrzeby kuligu: Dariusza Stokowskiego, Antoniego Wojno, Jana Dłuskiego, Tomasza Dłuskiego i Eryka Puchacza. To dzięki ich zaangażowaniu i życzliwości możliwe było zorganizowanie tej wyjątkowej zabawy. Poczęstunek na kulig przygotowały Panie z kuchni szkoły podstawowej. Ich staranność w przygotowaniu przekąsek z pewnością została doceniona przez wszystkich uczestników. Dodatkową atrakcją tegorocznego kuligu były loty widokowe śmigłowcem nad miastem, które z pewnością dostarczyły uczestnikom wiele wrażeń.

 

Dzięki wspólnym wysiłkom i zaangażowaniu wszystkich osób, kulig stał się okazją do wspólnego biesiadowania i spędzenia czasu, integrowania się i tworzenia niezapomnianych wspomnień. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Ciechanowca.

 

 fot. COKiS