Walentynkowy Koncert Życzeń w romantycznej atmosferze i niepowtarzalnym nastroju

Walentynkowy Koncert Życzeń był niezapomnianym wydarzeniem, które rozbrzmiało pełnymi miłości utworami i zachwyciło serca. W romantycznej atmosferze zaprezentowali się artyści, tworząc niepowtarzalny nastrój.

Na scenie wystąpili: Zespół Wokalny Sylena, zespół SPOKOO oraz solistka Nicol Siłka. Koncert poprowadzili uczniowie ZSOiZ w Ciechanowcu: Alicja Dłuska i Miłosz Raczkowski.

 

Warto podkreślić, że o oprawę choreograficzną zadbali nie tylko członkowie zespołu SPOKOO, ale również goście specjalni - Michalina Lipska i Filip Burdak z ZPiT Podlasie Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie. Całe wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością wśród mieszkańców gminy, a sala widowiskowa Miejskiej Biblioteki Publicznej pękała w szwach.

 

Koncert poprzedziło rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Walentynkę. Nagrodzeni zostali: Zosia Grabowska (kategoria przedszkole i kl. 0), Mateusz Chojnowski (kategoria szkoły podstawowe) i Martyna Bogucka (kategoria szkoły ponadpodstawowe).

 

Dodatkowo, specjalną nagrodę otrzymał Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zuzeli. Nagrody laureatom wręczył Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki. Konkursowe prace walentynkowe zostały przekazane do Białostockiego Centrum Onkologii w ramach akcji "Walentynkowa fala serdeczności w BCO". Kartki otrzymają pacjenci centrum i mamy nadzieję, że dadzą im chociaż odrobinę radości i wsparcie w trudnych chwilach. Więcej o akcji: https://podlaskie.eu/zdrowie/poczta-walentynkowa-w-bco.html

 

 fot. Urząd Miejski w Ciechanowcu