Piosenka jest dobra na wszystko - koncert Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec z okazji Dnia Kobiet

W sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu, 9 marca odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru był Zespół Wokalny Miasta Ciechanowiec, którego aranżacje muzyczne dostarczyły niezapomnianych emocji.

W trakcie koncertu widzowie usłyszeli takie przeboje jak "Baby ach te baby", "Na językach", "Wody mi daj", "Kolejka" i wiele innych, zaśpiewane w niepowtarzalnych aranżacjach.

 

O odpowiednią oprawę słowną tego wydarzenia zadbał Zbigniew Derewońko, który swoim kunsztem aktorskim bawił, skłaniał do refleksji, jak również wzruszał publiczność. To było muzyczne święto, które sprawiło, że mieszkańcy mogli na chwilę oderwać się od codziennych trosk, celebrując piękno i siłę kobiecości. Organizatorem wydarzenia był Burmistrz Ciechanowca.

 

Nieocenionym wsparciem dla Zespołu Wokalnego Miasta Ciechanowiec są instruktorzy Justyna Rainko i Maksymilian Sulich. Ich zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniły się do doskonałego przygotowania zespołu oraz stworzenia niezapomnianego koncertowego przeżycia.

 

 fot. COKiS