Festiwal Dmuchańców i Dobrej Zabawy - dzień pełen śmiechu, radości i atrakcji

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca na terenie plaży miejskiej w Ciechanowcu został zorganizowany „Festiwal Dmuchańców i Dobrej Zabawy”. Było to wydarzenie, które zgromadziło dzieci, oferując im niezapomnianą zabawę i mnóstwo atrakcji.

W imieniu Burmistrza Ciechanowca Eugeniusza Święckiego, życzenia najmłodszym z okazji tego wyjątkowego święta, złożyła zastępca Burmistrza Magdalena Kondraciuk.

 

Plaża miejska zamieniła się w prawdziwe królestwo dziecięcej radości. Wszędzie można było dostrzec kolorowe dmuchane zjeżdżalnie i baseny z kulkami w motywy morskie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy zadbali też o dodatkowe atrakcje. Na plaży odbywały się różne gry i tańce, które prowadziła profesjonalna animatorka, angażując dzieci i rodziców do wspólnej zabawy.

 

Najsłodszą atrakcją festiwalu była bezpłatna wata cukrowa, którą rozdawały panie z Koła Gospodyń Wiejskich Przybyszanki. Dzień Dziecka w Ciechanowcu na długo pozostanie w pamięci uczestników jako dzień pełen śmiechu, radości i wspaniałej zabawy.

 

fot. COKiS/M.Chojnowski