Zakończenie roku w szkołach, uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia kolejnej klasy

Po intensywnej nauce, nadszedł czas na zakończenie roku w szkołach podstawowych gminy Ciechanowiec.

Był to wyjątkowy dzień, uczniowie otrzymali świadectwa ukończenia kolejnej klasy i będą mogli cieszyć się zasłużonymi wakacjami.

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Ciechanowcu i Szkole Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Łempicach. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele samorządu, rady rodziców, księża, rodzice, a przede wszystkim nauczyciele i uczniowie.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom za ich ciężką pracę i zaangażowanie w edukację naszych dzieci. To dzięki Wam, drodzy nauczyciele, nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności i zdobywają wiedzę, która będzie im towarzyszyć przez całe życie - powiedział w swoim wystąpieniu Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki - dziękujemy również rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w proces edukacji swoich dzieci. Wasza codzienna troska i motywacja sprawiają, że nasze szkoły mają silne podstawy do rozwoju. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zaangażowanie i życzymy wszystkim udanych wakacji oraz odpoczynku. Do zobaczenia po przerwie letniej.

 

fot. Szkoła Podstawowa w Ciechanowcu/Szkoła Podstawowa w Łempicach