Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Ciechanowiec. W lutym przystąpiliśmy do przygotowywania Strategii Rozwoju Gminy Ciechanowiec na lata 2021-2030. Będzie to dokument, w którym zostaną nakreślone główne kierunki rozwoju naszej gminy w perspektywie najbliższych 10 lat.

Strategia Rozwoju Gminy jest ważnym dokumentem i dotyczy ona nas wszystkich, dlatego też zapraszamy do podzielenia się opinią na temat potrzeb i problemów, jakie dotykają gminę Ciechanowiec.

 

Ankieta pozwoli ocenić warunki życia, a także wyznaczyć priorytetowe kierunki działania na kolejne lata. Wiedza o tym co myślą Państwo na temat naszej gminy, priorytetów działania i oczekiwań na przyszłość a także lokalnych problemów, jest dla nas bardzo ważna. Państwa sugestie będą cenną wskazówką przy tworzeniu zapisów nowej Strategii Rozwoju Gminy Ciechanowiec.

 

Zdajemy sobie sprawę, że panująca obecnie sytuacja w kraju jest wyjątkowa, uniemożliwia nam swobodne poruszanie się i ogranicza życie codzienne. Nie wiemy jak długo sytuacja ta potrwa. Dlatego też, pomimo trudnego czasu, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w pracach nad dokumentem Strategii.

 

Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu. Chcielibyśmy, aby dokumenty planistyczne, tj.: Strategia Rozwoju Gminy były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele systematycznie i skutecznie realizowane w perspektywie najbliższych lat.

 

Ze względu na pandemię koronawirusa formularz ankiety dostępny będzie w formie elektronicznej. Zależy nam jednak, aby wszyscy mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat potrzeb gminy, dlatego też zachęcamy do pomocy w wypełnieniu ankiety przez osoby posiadające ograniczony dostęp do komputera. Ponadto tradycyjna (papierowa) wersja formularza dostępna będzie w Urzędzie Miejskim.

Wypełnioną ankietę prosimy składać w holu Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1 (skrzynka podawcza), przesłać pocztą lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 8 czerwca 2020 r.

 

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki będą analizowane wyłącznie w postaci zbiorczych zestawień. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu około 10-15 minut.

 

pobierz

 

Ankieta Strategia Rozwoju Gminy Ciechanowiec doc - formularz edytowalny
Ankieta Strategia Rozwoju Gminy Ciechanowiec doc
Ankieta Strategia Rozwoju Gminy Ciechanowiec pdf