Burmistrz Ciechanowca działając na podstawie art. 17 ust. 2 pkt 3, w związku z art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015 r. o rewitalizacji (Dz. U. z 2021 r., poz. 485) ogłasza konsultacje społeczne projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ciechanowiec.

Celem konsultacji społecznych jest opracowanie Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ciechanowiec.

 

Konsultacje odbędą się w terminie od dnia 19 września 2022 r. do dnia 20 października 2022 r. w następujących formach:

  • pisemnej i elektronicznej poprzez zamieszczenie formularza do pobrania na stronie BIP urzędu oraz na stronie ciechanowiec.pl. Opinie za pomocą pobranego formularza w sprawie projektu uchwały należy składać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub formie pisemnej (osobiście, pocztą, kurierem itp.) w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu, 18-230 Ciechanowiec ul. Mickiewicza 1
  • otwarte spotkania konsultacyjne odbędzie się 19 września 2022 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu, w godz. od 12.00 do 14.00
  • zbieranie uwag ustnych w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek-piątek 7.30-15.30.

 

Projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Ciechanowiec oraz formularze zgłaszania uwag będą dostępne do wglądu od 19 września 2022 r.:
- na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu w zakładce Tablica ogłoszeń
- na Miejskim Portalu Internetowym www.ciechanowiec.pl
- w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu ul. Mickiewicza 1, w godzinach pracy urzędu: poniedziałek - piątek 7.30-15.30.

 

Opinie zgłoszone po terminie składania nie będą rozpatrywane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i interesariuszy do udziału w konsultacjach.

 

pobierz