Gmina Ciechanowiec bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. Tym samym ma szanse wygrać bezpłatną budowę Podwórka NIVEA w ramach akcji zorganizowanej przez firmę NIVEA.

Jeśli się uda, plac zabaw powstanie przy Stadionie Miejskim. W konkursie chodzi o zdobycie jak największej ilości głosów dla określonej lokalizacji inwestycji. Ciechanowiec startuje w kategorii miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców i jest jedną z ponad 150 miejscowości ubiegających się o pieniądze na budowę podwórka.

 

Głosuj na Ciechanowiec!

Aby oddać głos na Ciechanowiec należy założyć konto na stronie https://podworko.nivea.pl Jeśli już takie konto mamy, trzeba zalogować się na swoje dane i zagłosować na Ciechanowiec. Podwórko otrzyma 15 miast z największą liczbą głosów.

  • Codziennie można oddać jeden głos, klikając na poniższy baner

 

Głosuj na „Podwórko Nivea” w Ciechanowcu

 

Każdy oddany głos zwiększa szanse na otrzymanie przez Ciechanowiec wartego ćwierć miliona złotych Podwórka NIVEA, czyli kreatywnego i edukacyjnego placu zabaw dla dzieci. Plac zabaw będzie podzielony na trzy części: sportową (m.in.: ścianka wspinaczkowa, huśtawka gniazdo, gra twister, trampolina), naukową (planetarium, rowerek edukacyjny, zegar słoneczny) oraz artystyczną (tablice muzyczne z bębnami i teatrzyk).

 

Głosowanie trwa do 15 lipca 2021 r.

 

Zachęcamy do oddawania głosów!

 

Głosuj na „Podwórko Nivea” w Ciechanowcu